- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی Warsaw برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Warsaw برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی مشخص شد

اگر از تجربه‌ی بازی‌هایی مانند Darkest Dungeon لذت برده‌اید، بهتر است ساخته‌ی جدید استودیوی پیکسلیتد میلک (Pixelated Milk) یعنی Warsaw را زیر نظر داشته باشید. این استودیو قصد دارد اواخر تابستان امسال، این بازی را در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دهد.

این عنوان که داستان قیام مردم لهستان را روایت می‌کند، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تیمی متشکل از سربازان و مردم عادی را تشکیل داده و به جنگ نازی‌ها بروند. هر یک از شخصیت‌های حاضر در بازی کلاس و توانایی‌های متفاوتی داشته و ماموریت‌های بازی نیز شامل درجه سختی‌های متفاوتی می‌شوند. اطلاعات مروبط به هر ریوداد و گذشته‌ی شخصیت‌ها در جریان ماموریت‌های مختلف در اختیار شما قرار می‌گیرند.

در جریان بازی، شما با تیم‌ها و شخصیت‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوید و باید آن‌ها را متقاعد کنید تا به جمع شما پیوسته و برای رسیدن به هدفی مشترک، در کنار شما مبارزه کنند. مدیریت مهمات و استفاده‌ی مناسب از توانایی‌های مختلف، نقشی کلیدی در رسیدن به پیروزی خواهند داشت.

بازی Warsaw در تاریخ ۱۳ شهریور ماه (۴ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. کاربران کنسول‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ باید مدت زمان بیشتری را برای تجربه‌ی این بازی منتظر بمانند. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *