- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار اولین بسته‌ی الحاقی بازی One Piece: World Seeker مشخص شد + تریلر

تاریخ انتشار اولین بسته‌ی الحاقی بازی One Piece: World Seeker مشخص شد + تریلر

طی رویداد Anime Expo استودیوی بانای نامکو (Bandai Namco) دو خبر مهم در رابطه با مجموعه بازی‌های One Piece منتشر کرد. یکی از آن‌ها مربوط به معرفی بازی One Piece: Pirate Warriors 4 بود و دیگری نیز مربوط به اولین بسته‌ی الحاقی بازی One Piece: World Seeker است که شما را در نقش شخصیت زورو (Zoro) قرار می‌دهد.

در این بسته‌ی الحاقی شما می‌توانید کنترل شخصیت زورو را به جای شخصیت لوفی (Luffy) بدست بگیرید و طعم شمشیرزنی با تکنیک بالا را بچشید. خبر اضافه شدن شخصیت زورو با ویدئویی همراه شده است که در این ویدئو، نگاهی به محتویات قابل دریافت در بسته‌ی الحاقی جدید با نام The Void Mirror Prototype می‌اندازیم و در کنار آن تاریخ انتشار این بسته نیز مشخص شده است. شما می‌توانید ویدئویی منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی که در تاریخ ۲۱ تیر ماه (۱۲ جولای میلادی) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی One Piece: World Seeker هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان جستجوی ناقص گنج |‌ نقد و بررسی One Piece: World Seeker که به قلم امیرمهدی نامجو است را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *