- دسته‌بندی نشده

به‌زودی ویدئوهای جدیدی از بخش Gunfight بازی Call Of Duty: Modern Warfare منتشر خواهد شد

به‌زودی ویدئوهای جدیدی از بخش Gunfight بازی Call Of Duty: Modern Warfare منتشر خواهد شد

بی‌شک هواداران و علاقه‌مندان به بازی‌های سبک تیراندازی، بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی بازی Call Of Duty: Modern Warfare در پاییز امسال هستند و اخبار و گزارش‌های این عنوان، شور و هیجان خاصی را در آن‌ها ایجاد می‌کنند. حال به تازگی استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) اعلام کرده است که به‌زودی تریلرهای جدیدی از حالت Gunfight این بازی منتشر خواهد کرد.

بعد از اینکه انواع مختلفی از اخبارها و گزارش‌هایی مبنی بر تفاوت‌های بخش تک نفره Call Of Duty: Modern Warfare با دیگر عناوین این سبک منتشر شد، تیم‌های سازنده، بازی‌بازان و کاربران را با حالت چند نفره این بازی که تحت عنوان Gunfight شناخته می‌شود آشنا کردند. قوانین مربوط به بخش Gunfight بسیار ساده هستند. دو تیم متشکل از دو بازی‌باز در یک نقشه‌ی کوچک و خاص با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. وسایل و سلاح‌های تمامی بازی‌بازان یکسان بوده و باید برای کشتن تیم حریف تلاش کنند. آیتم‌های و سلاح‌های بازی‌بازان طی ذورهای مختلف بازی، با هدف جذاب نگاه داشتن رقابت تغییر خواهد کرد. پیروز نهایی این مسابقه تیمی است که در مجموع در ۶ راند از مسابقه پیروز شده باشد.

سرعت بازی در این حالت زیاد است و به نوعی بازی‌بازان و کاربران با یک درگیری و مسابقه‌ی سریع پیش رو هستند. هر راند از مسابقه‌‌ی این حالت ۴۰ ثانیه طول می‌کشد. البته در صورت زنده ماندن حداقل یک نفر از هر تیم در پایان مدت زمان تعیین شده، یک پرچم برروی نقشه ظاهر شده و ۱۰ ثانیه نیز به زمان بازی اضافه می‌شود. در صورت پیش آمدن چنین شرایطی، دو تیم باید از این ۱۰ ثانیه‌ی اضافی برای به دست آوردن پرچم و یا کشتن اعضای باقی مانده از تیم حریف استفاده کنند. اگر این زمان اضافی نیز بدون مشخص شدن برنده به پایان برسد، پیروز مسابقه تیمی است که میزان سلامتی بیشتری داشته باشد. اگر میزان سلامتی دو تیم نیز مساوی باشد، این راند از مسابقه بدون برنده به پایان می‌رسد. همان‌طور که مشخص است، مسابقات انجام شده در این حالت از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند.

تا اینجای کار با نوع روند بخش چند نفره بازی آشنا شده‌ایم اما هنوز سوالات و پرسش‌های زیادی در ذهن کاربران و بازی‌بازان وجود دارند که استودیوی سازنده می‌تواند با انتشار ویدئوها و تریلرهای مختلف از این بخش، به سوالات مرتبط با آن پاسخ دهد. در همین راستا، توسعه‌دهندگان به تازگی در وب‌سایت ردیت اعلام کرده‌اند که :

اگر چه هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی تریلرها و ویدئوهای خود نداریم اما برنامه‌ای برای انتشار تریلرهای جدیدی در این راستا در دست داریم و کارها و فعالیت‌هایی هم‌اکنون توسط اعضای تیم سازنده در حال انجام هستند.

اگرچه شرکت اکتیویژن اعلام کرده بود که اواسط تابستان امسال به صورت کامل از بخش چندنفره‌ی بازی رونمایی می‌کند اما طبق اخبار امروز به نظر می‌رسد که در این دو هفته‌ی باقی مانده تا رونمایی کامل نیز شاهد ویدئوهای مختلفی از بخش Gunfight بازی Call Of Duty: Modern Warfare باشیم که بی‌شک توجه‌ی هوادارن زیادی را به سوی خود جلب خواهد کرد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید اولین نگاه به این بازی تحت عنوان ندای رستگاری به گوش می رسد… | اولین نگاه به Call Of Duty Modern Warfare که به قلم مصطفی زاهدی است را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *