- دسته‌بندی نشده

به‌روزرسانی ۶٫۷۲ پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

به‌روزرسانی ۶٫۷۲ پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

به تازگی شرکت سونی (Sony Interactive Entertainment)، به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشرکرده است. به‌روزرسانی ۶٫۷۲ از طریق پلی‌استیشن نتورک قابل دریافت است و می‌توانید با چک نمودن آخرین ورژن نرم‌افزار کنسول خود، به این به‌روزرسانی دسترسی یابید.

شرکت سونی از زمانی که کنسول پلی‌استیشن ۴ را عرضه کرد، سعی داشت تا با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف، کنسول محبوب خود را از لحاظ نرم‌افزاری بهبود بخشد. این بروزرسانی‌ها تنها به بهبود عملکرد و پایداری کنسول ختم نمی‌شوند و در موارد بسیاری شاهد این بودیم که شرکت سونی با توجه به درخواست کاربران، تغییراتی اساسی در این کنسول قدرتمند بوجود آورده است.

حال، شرکت سونی به‌روزرسانی ۶٫۷۲ کنسول پلی‌استیشن ۴ را منتشر کرده است. ولی آیا این به‌روزرسانی قصد دارد تا ویژگی‌های جدیدی را به کنسول پلی‌استیشن ۴ اضافه کند و یا رابط کاربری را دستخوش تغییر کند؛ در جواب باید بگویم خیر. به‌روزرسانی ۶٫۷۲ تنها با هدف بهبود عمکرد نرم‌افزاری و پایداری کنسول عرضه شده است و برنامه‌ای برای اعمال هیچگونه تغییرات اضافی ندارد.

شما همین حالا می‌توانید برای دریافت این‌ به‌روزرسانی اقدام کنید. با روشن کردن کنسول پلی‌استیشن ۴، این به‌روزرسانی به طور خودکار دریافت خواهد شد اما در غیر این صورت، می‌توانید به بخش تنظیمات کنسول مراجعه کرده و از طریق بخش دریافت به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، این بهینه‌ساز را دانلود کنید. به‌روزرسانی ۶٫۷۲ با حجمی معادل ۴۶۴ مگابایت عرضه گردیده است و همان‌طور که گفته شد، بعد از دریافت آن، هیچگونه تغییرات اساسی و جدیدی در کنسول ایجاد نخواهد شد و این به‌روزرسانی تنها به رفع باگ‌های کنسول و بهبود عملکرد آن کمک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *