- دسته‌بندی نشده

بسته‌ی الحاقی جدید Darksiders 3 به صورت اتفاقی در دسترس برخی از بازی‌بازان قرار گرفته است

بسته‌ی الحاقی جدید Darksiders 3 به صورت اتفاقی در دسترس برخی از بازی‌بازان قرار گرفته است

با وجود اینکه هنوز جدیدترین بسته‌ی الحاقی عنوان Darksiders 3 با نام Keepers of the Void به صورت رسمی عرضه نشده است، تعداد اندکی از بازی‌بازان موفق شده تا آن را برای بازی خود دریافت کنند.

اخیرا یکی از بازی‌بازان عنوان Darksiders 3 در ردیت (Reddit) مطلبی را در رابطه با جدیدترین بسته‌ی الحاقی این بازی ارسال کرده است. به گفته‌ی او، این بسته پیش از تاریخ رسمی عرضه در دسترس قرار گرفته است و البته به صورت فنی کامل نبوده و دارای نواقص محسوسی است. برای مثال، پیامی تحت عنوان «مکان آغازین بسته‌ی الحاقی شماره‌ی ۲» (START POINT FOR DLC2) برروی یکی از درب‌های بازی دیده می‌شود که تاییدکننده‌ی ناقص بودن آن است.

به نظر می‌رسد که یکی از افراد استودیوی سازنده جدیدترین به‌روزرسانی و بسته‌ی الحاقی بازی را به صورت ناقص در دسترس قرار داده است. این بسته از لحاظ فنی دچار نواقص قابل لمسی شده و حتی در برخی مکان‌ها، اجسام به صورت ناگهانی ناپدید می‌شوند.

در پاسخ به این پیام، استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) گفته است که این حالت از بسته‌ی الحاقی مربوط به زمانی بوده که حالت نیو گیم پلاس در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است. این استودیو توصیه کرده است تا اگر به این بسته دسترسی دارید، از تجربه‌ی آن اجتناب کنید؛ چراکه ممکن است به بازی شما آسیب برسد. شخص دیگری اما موفق به شکست اولین باس بسته‌ی Keepers of the Void شده اما پس از خراب شدن بازی، موفق به پیشرفت بیشتر نشده است.

عنوان DarkSiders 3 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. بسته‌ی الحاقی Keepers of the Void نیز فردا ۲۵ تیر ماه (۱۶ جولای) منتشر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی ویدئویی بازی DarkSiders 3 را با عنوان « میراث خشم، جنگ و مرگ است» مشاهده کنید. اگر در خرید این بازی مردد هستید، هایلایت گیمفا نکاتی را بازگو می‌کند که قطعاً شما را در خرید آن راهنمایی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *