- دسته‌بندی نشده

بخش Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare رسما معرفی شد

بخش Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare رسما معرفی شد

استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) روز گذشته اعلام کرد که قصد دارد از حالت جدید طراحی شده برای بخش چندنفره‌ی جدیدترین نسخه از سری Call of Duty رونمایی کند. خوشبختانه مدت زمان انتظار ما طولانی نبود و این استودیو امروز رسما از بخش Gunfight رونمایی کرد. این استودیو از ۴ نفر از شناخته شده‌ترین بازی‌بازان سری Call of Duty دعوت کرده و در جریان یک استریم زنده از این بخش ۲ در مقابل ۲ رونمایی کرد.

قوانین مربوط به بخش Gunfight بسیار ساده هستند. دو تیم متشکل از دو بازی‌باز در یک نقشه‌ی کوچک و خاص با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. وسایل و سلاح‌های تمامی بازی‌بازان یکسان بوده و باید برای کشتن تیم حریف تلاش کنند. آیتم‌های و سلاح‌های بازی‌بازان هر از دو راند، با هدف جذاب نگاه داشتن رقابت تغییر خواهد کرد. پیروز نهایی این مسابقه تیمی است که در مجموع در ۶ راند از مسابقه پیروز شده باشد. شما می‌توانید در ادامه مسابقه‌ی صورت گرفته در جریان این استریم زنده را مشاهده کنید.

لینک دریافت ویدئو

هر راند از مسابقه‌ ۴۰ ثانیه طول می‌کشد. البته در صورت زنده ماندن حداقل یک نفر از هر تیم در پایان مدت زمان تعیین شده، یک پرچم برروی نقشه ظاهر شده و ۱۰ ثانیه نیز به زمان بازی اضافه می‌شود. در صورت پیش آمدن چنین شرایطی، دو تیم باید از این ۱۰ ثانیه‌ی اضافی برای به دست آوردن پرچم و یا کشتن اعضای باقی مانده از تیم حریف استفاده کنند. اگر این زمان اضافی نیز بدون مشخص شدن برنده به پایان برسد، پیروز مسابقه تیمی است که میزان سلامتی بیشتری داشته باشد. اگر میزان سلامتی دو تیم نیز مساوی باشد، این راند از مسابقه بدون برنده به پایان می‌رسد. همان‌طور که مشخص است، مسابقات انجام شده در این حالت از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند.

شما می‌توانید توضیحات رسمی ارائه شده در وب‌سایت شرکت اکتیویژن (Activision) درباره‌ی حالت Gunfight را در ادامه مشاهده کنید.

  • این یک تجربه‌ی بسیار سریع است که یاد گرفتن آن بسیار آسان خواهد بود.
  • با این حال، همان‌طور که بیشتر وارد این بخش می‌شوید، استراتژی‌های مختلفی را کشف می‌کنید که استاد شدن در آن‌ها دشوار خواهد بود.
  • سرعت بالا، زمان کوتاه بین آغاز نبرد و درگیری در یک محیط کوچک، این حالت را به یک رقابت بسیار خاص تبدیل می‌کند.
  • بسیاری این حالت سریع، سرگرم‌کننده و رقابتی را با یک بازی مبارزه‌ای مقایسه کرده‌اند که با سلاح‌های مختلف بوده و در دنیای Call of Duty جریان دارد.
  • تجهیزات استاندارد این بخش شامل یک اسلحه‌ی اصلی، یک اسلحه‌ی ثانویه، یک نارنجک تاکتیکی (مانند Flashbang) و یک ابزار کشنده (مانند Frag Grenade) می‌شود.
  • بخش Gunfight تنها یکی از المان‌های بازی است و محتوای بسیار زیاد دیگری از نقشه‌ها گرفته تا حالت‌ها و محتوای مختلف وجود دارند که به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهند شد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید اولین نگاه به این بازی تحت عنوان ندای رستگاری به گوش می رسد… | اولین نگاه به Call Of Duty Modern Warfare که به قلم مصطفی زاهدی است را مطالعه کنید. شرکت اکتیویژن اعلام کرده است که اواسط تابستان امسال به صورت کامل از بخش چندنفره‌ی بازی رونمایی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *