- دسته‌بندی نشده

بازی Tetris Effect برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

بازی Tetris Effect برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

بازی Tetris Effect در گذشته برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و به محبوبیت بالایی هم دست پیدا کرد. حال سازندگان قصد دارند تا این بازی را برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار دهند که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این پلتفرم باشد. در این زمینه تریلری هم منتشر شده است تا بازی‌بازان با بازی بیشتر آشنا شوند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این تریلر باشید.

عناوین تتریس از گذشته‌های دور بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کرده است و هنوز هم شمار دوست‌داران این سبک کم نیست. همان‌طور که می‌دانید، شما در این بازی‌ها باید بلوک‌هایی با اشکال مختلف را با هم تطبیق داده و آن‌ها را از بین ببرید تا به بالای صفحه نرسند. Tetris Effect نام یکی از همین عناوین است که سال گذشته برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و یاد و خاطره‌ی زمان قدیم را تکرار کرد. انتشار دموها و به‌روزرسانی‌های زیاد را می‌توان از دلایل موفقیت این بازی دانست.

حال مطلع شدیم که ناشر Tetris Effect، این عنوان را در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۸ (۲۳ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برروی رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار خواهد داد. به نظر می‌رسد که این نسخه کیفیت بهتری هم دارد. به همین منظور تریلری از نسخه‌ی مذکور منتشر شده است که برای آشنایی بیشتر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *