- دسته‌بندی نشده

بازی Tabegoro! Super Monkey Ball برای منطقه‌ی غرب نیز عرضه خواهد شد

بازی Tabegoro! Super Monkey Ball برای منطقه‌ی غرب نیز عرضه خواهد شد

روز گذشته اطلاعاتی از انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Tabegoro! Super Monkey Ball در کشور ژاپن در دسترس قرار گرفت اما از عرضه‌ی نسخه‌ی غربی آن خبری نبود. حال شرکت سگا اعلام کرده بازی‌بازان سایر مناطق نیز به‌زودی قادر به تجربه‌ی این نسخه خواهند بود.

Tabegoro! Super Monkey Ball از سری عناوین به سبک ماجراجویی است که در گذشته با نام Super Monkey Ball: Banana Blitz برای کنسول Wii عرضه شده بود. این بازی داستان یک میمون را روایت می‌کند که باید از مسیرهای دشوار عبور کند و به مانعی برخورد نداشته باشد تا به پیروزی برسد. شما در جریان بازی باید به او کمک کرده و مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید. نسخه‌ی بازسازی شده با کیفیتی به مراتب بهتر و آیتم‌های بیشتر قرار است در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۸ (۲۹ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. شایان ذکر است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز زمستان امسال منتشر خواهد شد.

انتشار نسخه‌ی غربی این بازی از دیروز تاکنون در هاله‌ای از ابهام قرار داشت و همین مسئله باعث شد تا بازی‌بازان زیادی درخواست عرضه‌ی این بازی را از سگا داشته باشند. خوشبختانه سگا به سرعت به آن‌ها واکنش نشان داد و خبر عرضه‌ی بازی Tabegoro! Super Monkey Ball برای منطقه‌ی غرب را تایید کرد. این نسخه در همان تاریخ ذکر شده برروی کنسول‌ها منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *