- دسته‌بندی نشده

بازی Super Mario Maker 2 دارای یک آیتم نیروبخش مخفی است

بازی Super Mario Maker 2 دارای یک آیتم نیروبخش مخفی است

بازی Super Mario Maker 2 دارای یک آیتم نیروبخش مخفی بوده که از نسخه‌ی قدیمی سری Super Mario به این بازی انتقال یافته است؛ در ادامه با وب‌سایت خبری گیمفا همراه باشید.

بازی Super Mario Maker 2 انواع تجهیزات مختلف به منظور ساختن دنیایی که بازی‌بازان مدنظر دارند را در خود جای داده است. اما یک آیتم نیروبخش به نام سوپربال فلاور (Superball Flower) که دیگر بازی‌بازان از وجود آن باخبر نبوده در بازی مخفی شده است. طبق توضیحات تیم توسعه دهنده‌ی Super Mario Maker 2، این آیتم از بازی Super Mario Land که در سال ۱۹۸۹ برای کنسول دستی گیم بوی عرضه شده به این نسخه انتقال یافته است. اگر بازی‌بازان تمرکز خود را برروی ساخت و ساز در محیط بیشتر از پیش‌روی در بخش داستانی معطوف کنند، ممکن است آیتم سوپربال فلاور را از دست بدهند؛ بدیهی است که وجود این آیتم در بازی، چندین معمای جذاب را در پی خواهد داشت.

مکانیزم عملکرد سوپربال فلاور مشابه با آیتم نیروبخش نرمال فایر فلاور (Normal Fire Flower) است که به وسیله‌ی آن، شیء یا موجودی را پرتاب کرده تا در در محیط بازی به منظور ضربه زدن به دشمنان، جهش داشته باشد. اما حرکت شیء در آیتم سوپربال فلاور متفاوت بوده و بر خلاف جهش مستقیم تا زمانی که به دشمنی ضربه بزند در محیط بازی به جهش خود ادامه می‌دهد. همچنین استفاده از آیتم نیروبخش سوپربال فلاور، حتی موسیقی پس‌زمینه‌ی بازی را نیز تغییر می‌دهد.

به منظور دست‌یابی به آیتم نیروبخش سوپربال فلاور، شما باید برای مدتی دست از ساخت و ساز در بازی برداشته و برروی بخش داستانی بازی تمرکز کنید. پس از مقداری پیش‌روی در بخش داستانی، چندین ماموریت از پرپل تود (Purple Toad) دریافت می‌کنید که یکی از آن‌ها ماموریت اسپینی شل (Spiny Shell) نام دارد. با تمام کردن این ماموریت به آیتم نیروبخش سوپربال فلاور دسترسی پیدا خواهید کرد.

در حال حاضر بازی‌بازان زیادی برای دست‌یابی به آیتم نیروبخش سوپربال فلاور در تلاش هستند و در آینده بیشتر شاهد استفاده از این آیتم در بخش چندنفره‌ی بازی خواهیم بود؛ پس بهتر است به منظور عقب نماندن از دیگر بازی‌بازان، نشانه گیری در بازی را تمرین کرده و این آیتم را به دست آورید.

بازی Super Mario Maker 2 به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده و مورد تحسین منتقدان نیز قرار گرفته است. شما می‌توانید نمرات بازی را از این نشانی مشاهده کنید. همچنین نخستین بروزرسانی برای این بازی نیز به تازگی در دسترس قرار گرفته که محتوای آن برای بازی‌بازان مبهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *