- دسته‌بندی نشده

بازی MechWarrior 5: Mercenaries با تاخیر عرضه خواهد شد

بازی MechWarrior 5: Mercenaries با تاخیر عرضه خواهد شد

استودیوی پیرانا گیمز (Piranha Games) به طور رسمی اعلام کرد که بازی MechWarrior 5: Mercenaries با تاخیر مواجه شده است. این عنوان در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر سال جاری منتشر شود. اما به جای این تاریخ، قرار است در ماه دسامبر برای رایانه‌های شخصی عرضه شود. این بازی به مدت یک سال در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) خواهد بود و پس از این مدت برروی فروشگاه استیم نیز عرضه خواهد شد.

آقای راس بولاک (Russ Bullock)، مدیر اجرایی استودیوی پیرانا گیمز در بیانیه اخیر خود اظهار داشت:

همکاری با اپیک گیمز، به پیرانا این اجازه را می‌دهد تا هدف درونی ما یعنی خلق بهترین نسخه از سری MechWarrior تحقق یابد. از زمانی که ما ساخت اولین نسخه‌ی تک نفره از سری MechWarrior را معرفی کردیم، اعلام کردیم که هدف ما ارائه‌ی یک تجربه‌ی خوب از MechWarrior: Mercenaries به همراه آزادی عمل به طرفداران بوده است و آنها قادر خواهند بود تا این عنوان را به صورت همکاری چندنفره (Co-oP) نیز انجام دهند.

مطمئنا برخی از طرفداران از اینکه باید مدتی برای تجربه‌ی MechWarrior5 منتظر بمانند، نا‌امید خواهند شد. اما برای پیرانا گیمز مهم است که این حق را داشته باشیم. ما خوشحال هستیم تا بگوییم همکاری ما با فروشگاه اپیک گیمز به ما زمان و توانایی ارائه داده است تا اهداف ما در توسعه‌ی بازی و تلاش در بازاریابی محقق شود.

همچنین بتای بازی در تاریخ ۵ نوامبر سال جاری آغاز خواهد شد. بازی MechWarrior 5: Mercenaries ابتدا در سال ۲۰۱۶ معرفی و برای انتشار در سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده بود. با این حال، بازی با یک سال تاخیر مواجه شد.

MechWarrior 5: Mercenaries در تاریخ ۱۹ آذرماه سال جاری (۱۰ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *