- دسته‌بندی نشده

انیمیشن‌های اسلحه‌های Cyberpunk 2077 پس از استفاده‌ی بیشتر از آن‌ها تغییر خواهند کرد

انیمیشن‌های اسلحه‌های Cyberpunk 2077 پس از استفاده‌ی بیشتر از آن‌ها تغییر خواهند کرد

اخیرا حساب رسمی بازی Cyberpunk 2077 در توییتر تایید کرده است که با پیشرفت در بازی و استفاده‌ی بیشتر و بهتر از اسلحه‌های آن، انیمیشن‌های جدیدی در دسترس شما قرار می‌گیرد.

همچون برخی از بازی‌های دیگر، شما در Cyberpunk 2077 با استفاده‌ی بیشتر از اسلحه‌‌ها به دقت و یا قدرت بیشتری دست می‌یابید که مطمئنا در زمان نیاز به کمک شما خواهد آمد. اما این تمام پیشرفت شما در رابطه با اسلحه‌ها نخواهد بود.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) می‌گوید که حرکات و انیمیشن‌های مربوط به شخصیت شما در اثر استفاده‌ی بیشتر از اسلحه‌ها، تغییر می‌کنند. متاسفانه سازنده‌ی Cyberpunk 2077 جزئیات بیشتری را در این رابطه در اختیار ما نگذاشته است اما به نظر می‌رسد که میزان حرفه‌ای بودن شما با یک اسلحه از طریق انیمیشن‌های مربوط به آن مشخص خواهد بود.

در رویداد E3 گذشته بود که استودیوی سازنده با انتشار اطلاعاتی از تاریخ عرضه‌ی Cyberpunk 2077 رونمایی کرد. حال اما هرچه به این تاریخ نزدیک می‌شویم، جزئیات بیشتری از آن منتشر می‌شود که البته بسیاری از آن‌ها به بزرگ و پیچیده بودن این عنوان اشاره می‌کنند. به نظر می‌رسد که سی‌دی پراجکت رد قصد دارد تا همچون ساخته‌ی قبلی خود یعنی The Witcher 3: Wild Hunt یک بازی بسیار عظیم و پرجزئیات را تحویل مخاطبین دهد و باری دیگر یک شاهکار را عرضه کند.

ازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ ( ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌شود مصاحبه‌ی جذاب و خواندنی طراح مراحل بازی Cyberpunk 2077 را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *