- دسته‌بندی نشده

امروز از بخش چندنفره‌ی بازی Call Of Duty: Modern Warfare رونمایی می‌شود

امروز از بخش چندنفره‌ی بازی Call Of Duty: Modern Warfare رونمایی می‌شود

ظاهرا نسخه‌ی جدید Call Of Duty به‌دنبال اعمال یک‌سری تغییرات نسبت به نسخه‌های پیشین خواهدبود. طبق اخبار قبلی، قرار است در این نسخه، دیگر از محتویات سیزن‌پس که سنت سالانه‌‌ی این مجموعه بود خبری نباشد و در بخش داستانی نیز شاهد روایت تیره‌تری باشیم. حتی تا این زمان هنوز خبری از بخش چندنفره‌ی بازی به گوشمان نرسیده بود که نهایتا این سکوت طولانی شکسته شد و بدین ترتیب امروز شاهد معرفی بخش چندنفره‌ی این عنوان بزرگ خواهیم بود.

استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در صفحه‌ی رسمی توییتر خود عنوان کرد که نه‌تنها از حالت چندنفره‌‌ی بازی رونمایی می‌کند؛ بلکه بخش جدیدی به نام Gunfight را نیز معرفی خواهد کرد که یک حالت جذاب و سرعتی خواهد بود و بازی‌بازان باید در قالب تیم‌های دونفره به مصاف هم بروند. هرچند که همیشه به سرعت و هیجان بالای بخش چندنفره‌ی مجموعه‌ی Call Of Duty عادت داشته‌ایم، بنابراین تصور این‌که قرار است سرعتی، هیجانی و نفس‌گیر بودن این حالت جدید تا چه اندازه باشد بسیار سخت است.

بازی مورد انتظار Call Of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان (۲۵ اکتبر میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و امروز ۱۱ جولای میلادی به‌صورت زنده از حالت چندنفره‌‌ی این بازی رونمایی خواهدشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *