- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Harvest Moon Friends of Mineral Town منتشر شد

اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Harvest Moon Friends of Mineral Town منتشر شد

سازندگان بازی جذاب Harvest Moon Friends of Mineral Town هفته‌ی گذشته اعلام کردند که نسخه‌ی بازسازی شده‌ای از این عنوان به‌زودی در اختیار بازی‌بازان و دارندگان نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. حال اطلاعات جدیدی از عرضه‌ی این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

عده‌ی زیادی از بازی‌بازان با نسخه‌های مختلف سری بازی Harvest Moon آشنایی دارند. این سری بازی به سبک کشاورزی بسیار خاطره‌انگیز بوده و افراد زیادی را به خود سرگرم کرده است. Harvest Moon Friends of Mineral Town نام نسخه‌ای پرطرفدار است که سازندگان قصد بازسازی آن را دارند. این بازی سال ۲۰۰۳ عرضه شد و واکنش‌های مثبتی را هم به همراه داشت. در این نسخه شما علاوه‌بر کشاورزی باید کارهایی نظیر دامپروری، نبرد با دشمنان و کشف رمز و رازهای مختلف را انجام داده و از یکی از جذاب‌ترین عناوین به این سبک لذت ببرید. گفتنی است که استودیوی مارولس (Marvelous) وظیفه‌ی عرضه‌ی نسخه‌ی مذکور را برعهده خواهد داشت.

به نظر می‌رسد که این نسخه نسبت به قبل تفاوت‌های زیادی مانند افزایش حیوانات، آیتم‌ها و کیفیت خواهد داشت. Harvest Moon Friends of Mineral Town در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ (۱۷ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ در ژاپن منتشر خواهد شد. علاوه‌بر این، مطلع شدیم که این بازی در آینده‌ای نزدیک برای منطقه‌ی غرب نیز عرضه می‌شود که می‌تواند خبر خوبی برای دوست‌داران آن باشد. تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی غربی مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *