- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدیدی از بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 منتشر شد

استودیوی کوالیشن (Coalition) در هفته‌های اخیر اطلاعات زیادی از ساخته‌ی جدید خود یعنی Gears 5 را منتشر کرده است. علاوه بر ارائه‌ی توضیحات درباره‌ی دلیل حذف دخانیات از بازی و اعلام مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای این عنوان، تیم سازنده ویدئویی از بخش تمرینی را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته‌اند. در کنار این موارد، امروز شاهد انتشار اطلاعاتی جدید از بخش چندنفره‌ی این بازی و ویژگی‌های کلیدی در نظر گرفته شده برای این بخش هستیم.

یکی از موارد مهمی که به آن اشاره شده، موضوع سرورهای بازی در بخش چندنفره است. براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت مایکروسافت و استودیوی کوآلیشن از همان ابتدا کار خود را با سرورهای ۶۰ هرتز آغاز خواهند کرد. با توجه به این که این موضوع نرخ ارتباط سرور با کاربر را مشخص می‌کند، بالا بودن آن از اهمیت بسیار زیادی برای کسانی که قصد تجربه‌ی بخش چندنفره را دارند، برخوردار است. بالا بودن این عدد به این معنی است که شما اطلاعات را با تاخیر بسیار کمتری دریافت می‌کنید و این یعنی دیگر نباید نگران کشته شدن آن هم زمانی که پشت دیوار مخفی شده‌اید، باشد.

در کنار این موضوع، اطلاعات دیگری از این بازی نیز منتشر شده است که به صورت خلاصه به شرح زیر هستند:

  • تنظیمات و عملکرد سلاح‌ها به صورت جامع و یکپارچه خواهد بود (تفاوتی بین عملکرد سلاح‌ها در بخش چندنفره‌ی عادی، رقابتی و دیگر بخش‌ها وجود نخواهد داشت).
  • سرورهای بخش چندنفره از نرخ ۶۰ هرتز پشتیبانی می‌کنند.
  • خبری از سیزن پس و Gear Packها نخواهد بود.
  • تمامی نقشه‌های بازی در بخش چندنفره به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد (این موضوع شامل هر دو بخش Matchmaking و مسابقات Private می‌شود).
  • بازی شامل خریدهای درون‌برنامه‌ای می‌شود ولی خبری از لوت باکس و یا خریدهای شانسی نخواهد بود (تمامی خریدها به صورت مستقیم انجام می‌شوند).
  • محتوای اختصاصی و انحصاری مختلفی در بازی وجود دارد که امکان به دست آوردن آن‌ها وجود خواهد داشت.
  • عملکرد سلاح‌ها (Gunplay) در بازی برمبنای Recoil و تاثیر آن طراحی شده است (هدف از این کار ایجاد تفاوت بین بازی‌بازان با مهارت‌ها مختلف بوده است)
  • قابلیت بازپخش لحظه‌ی کشته شدن یا همان Kill Cam در این بازی وجود خواهد داشت.

بازی Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریورماه ماه سال جاری (۱۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *