- دسته‌بندی نشده

اطلاعاتی راجع به شخصی‌سازی سلاح‌ها در بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

اطلاعاتی راجع به شخصی‌سازی سلاح‌ها در بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

طی خبر جدیدی که به تازگی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است، کارگردان مراحل این بازی یعنی آقای متیش توماسکویچ (Mateusz Tomaszkiewicz)، اطلاعات بیش‌تری را در مورد سلاح‌های بازی نقش‌آفرینی در دست‌ توسعه‌ی سی دی پراجکت رد (CD Project RED) در اختیار ما قرار می‌دهد.

بازی Cyberpunk 2077 مانند بازی قبلی استودیوی سی دی پراجکت رد یعنی The Witcher 3، سطوح بالاتری از آزادی را در روایت داستان، در اختیار بازی بازان قرار خواهد داد. از روابط عاطفی گرفته تا تاثیر انتخاب‌های شما بر پایان این بازی، همگی شالوده‌های این عنوان هستند اما این بازی چند قدم اضافه نیز برمی‌دارد و در زمینه‌های دیگر هم، آزادی بسیاری را به بازی‌بازان هدیه می‌دهد. جایی که مکانیک‌های گیم‌پلی بازی The Witcher 3 نقطه مقابل روایت داستانی آن، به لحاظ محدودیت آن‌ها بود، Cyberpunk 2077 وعده داده است که گزینه‌های بسیاری را حتی راجع به نحوه‌ی بازی کردن، به بازی‌بازان ارائه خواهد داد.

بله البته، این گزینه‌ها مربوط به سلاح‌های بازی هم می‌شوند. کارگردان مراحل این بازی یعنی آقای توماسکویچ، طی مصاحبه‌ای که اخیراً با سایت Gamingbolt انجام داده است، راجع به سلاح‌های بازیCyberpunk 2077 و تنوع آن‌ها که در طول گیم‌پلی این بازی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرند و همچنین قابلیت شخصی‌سازی آن‌ها جزئیات جالبی را ارائه می‌دهد.

وی در این‌باره می‌گوید:

شما می‌توانید سلاح‌های این بازی را به شیوه‌های گوناگونی شخصی‌سازی کنید. شما می‌توانید بر روی این سلاح‌ها دوربین، صداخفه‌کن و مواردی مانند این‌ها نصب کنید. البته که شخصی‌سازی سلاح‌ها به این بستگی دارد که آن سلاح خاص باشد یا چه تعداد اسلات برای نصب این افزونه‌ها بر روی آن‌ها وجود داشته باشد. انواع مختلفی از این سلاح‌ها در بازی Cyberpunk 2077 موجود است و من فقط تعدادی از آن‌ها را به یاد دارم اما تعداد زیادی از این نوع سلاح‌ها در بازی وجود دارد. در این بازی سلاح‌هایی مانند: چکش، چاقو، شمشیر کاتانا و کابل‌های نانو برای مبارزات نزدیک وجود دارد. این سیم‌ها را می‌توانید در مبارزات استفاده کنید و اگر شما یک Net Runner هستید، می‌توانید از راه دور و به وسیله‌ی این سیم‌ها، دستگاه‌ها و مردم را هک کنید. از تمام این موارد مهم‌تر، ما سلاح‌های دوربُردی را در این بازی طراحی کرده‌ایم که تک‌تیراندازها، سلاح‌های avy، سلاح‌های رگباری، سلاح‌های دستی (مانند: کلت) و سلاح‌های light شامل آن‌ها می‌شوند.

در یک مصاحبه‌ی مشابه نیز آقای توماسکویچ به این نکته اشاره کردند که بازی Cyberpunk 2077 سیستم اخلاقی ندارد که خبر آن را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید. بازی‌بازان مشتاق می‌توانند بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 را در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی خود تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *