- دسته‌بندی نشده

اطلاعاتی از وسعت آزادی عمل در بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

اطلاعاتی از وسعت آزادی عمل در بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077 در تلاش هستند تا تجربه‌ای شگفت‌انگیز را برای بازی‌بازان فراهم نمایند و طرفداران خواستار مطلع شدن از جزئیات بیشتری درباره‌ی این عنوان هستند. خوش‌بختانه کارگردان بخش داستانی بازی Cyberpunk 2077، مارچین بلاخا (Marchin Blacha)، طی مصاحبه‌ای با روزنامه‌ی Xbox: The Official Magazine و توسط وب‌سایت خبری Wccfetch، اطلاعاتی را درباره‌ی وسعت آزادی عمل در این عنوان به اشتراک گذاشت.

همان‌طور که مطلع هستید، بازی Cyberpunk 2077 قرار است تجربه‌ای غنی و ژرف را برای طرفداران فراهم نماید و گزینه‌های بسیاری را برای شخصی‌سازی شخصیت وی (V) و تجهیزات وی در خود جای دهد. مارچین در خصوص آزادی عمل در این بازی توضیح داد:

ما بسیار در تلاش هستیم تا طرفداران در حین تجربه‌ی بازی Cyberpunk 2077 از خود سوالی را مبنی بر چه اتفاقی قرار است روی دهد؟ به طور مستمر بپرسند. ما این امر را یا از طریق گفتگوها به منظور تاثیرگذاری آن برروی موقعیت‌ها شکل خواهیم داد و یا به وسیله‌ی ارائه‌ی آزادی عمل در جریان میان‌پرده‌ها و گفتگوها فراهم خواهیم نمود.

همچنین، ما قرار نیست هیچ‌گونه موردی که باعث حواس‌پرتی بازی‌بازان شود را در این عنوان جای دهیم. به یاد دارید در ویدئوی گیم‌پلی سال ۲۰۱۸ چگونه شخصیت اصلی، زن مرده را در داخل وان پیدا نمود؟ تمام اطلاعات مورد نیاز برروی قرنیه‌ی چشم وی حک شد. اگر شما از جابه‌جایی سریع در بازی Cyberpunk 2077 استفاده نکنید، هیچ‌گونه صفحه‌ی مربوط به بارگذاری را مشاهده نخواهید نمود. در پایان سخن، ما قرار است یک سیستم شخصی‌سازی غنی که شامل نوع بدن، ویژگی‌های ظاهر، مدل مو و لحن صدای شخصیت اصلی می‌شود را برای بازی‌بازان فراهم نماییم تا از طریق آن بتوانند، شخصیت وی را باب میل خود طراحی نمایند.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است با ارائه‌ی ویژگی‌های متنوعی در همان ابتدای ورود به شهر نایت سیتی (Night City)، بازی‌بازان را شگفت‌زده نموده و ساعات لذت‌بخش بسیاری را برای آن‌ها فراهم نماید.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *