- دسته‌بندی نشده

از Killstreak‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare رونمایی شد

از Killstreak‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare رونمایی شد

همانطور که می‌دانید اخیرا تیزر کوتاهی از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد و در ادامه‌ی این خبر، امروز بالاخره شرکت‌های اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) اعلام کردند که درجه‌های کشتن یا همان Killstreak‌ها به این بازی باز خواهند گشت. آن‌ها در تکمیل این خبر در صفحه‌ی توییتر خود تصاویری از سه Killstreak اول بازی را به اشتراک گذاشتند.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، لباس زرهی مخصوصی یا همان Juggernaut Suit، گاز سمی فسفر سفید و یک وسیله‌ی نقلیه جنگی قابل مشاهده است. لباس زرهی مخصوص Juggernaut Suit که طرفداران این مجموعه از گذشته نیز با آن آشنایی داشته‌اند، قابلیت‌های مناسبی برای شما دارد و توسط یک بسته‌ی مراقبتی (Care Package) در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین لازم به ذکر است که این لباس در عناوین قبلی به عنوان Killstreak حضور داشت و حال می‌توانیم مقایسه‌ای میان آن‌ها داشته باشیم و تفاوت آن‌ها را بررسی کنیم. مورد دیگری که به آن اشاره شد تانک زرهی بود که در رده‌ی ماشین‌های نفربر و سبک جنگی جای می‌گیرد و یک تیربار کالیبر ۵۰ برروی سقف آن برای شما آماده به شلیک است. البته یک نکته‌ی قابل توجه درباره‌ی آن این است که این وسیله زرهی قابلیت کنترل از راه دور ندارد و باید حتماً توسط یکی از افراد گروه رانده شود. عضونهایی این لیست نیز گاز فسفر سفید که توسط یک حمله‌ی هوایی بر زمین مبارزه پخش شده و باعث به هم ریختن هماهنگی دشمنان می‌شود که البته اگر به این گاز زیاد نزدیک شود باعث صدمه دیدن آن‌ها نیز خواهد شد.

تأیید و انتشار این خبر توسط حساب توییتر رسمی Call of Duty انجام شده است ولی متاسفانه توضیحات بیشتر و یا عکس‌های بیشتری در این زمینه منتشر نشده است. امیدواریم تا رونمایی رسمی از بخش چندنفره‌ی بازی در تاریخ ۱۰ مرداد (۱ آگست) اخبار بیشتری در این زمینه منتشر شود. بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ جمعه، ۳ آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *