- دسته‌بندی نشده

از نسخه‌‌های بازی Watch dogs legion رونمایی شد

از نسخه‌‌های بازی Watch dogs legion رونمایی شد

امروز از نسخه‌های مختلف بازی Watch dogs legion که مخصوص افراد پیش خرید کننده هستند، رونمایی شد.

بازی جدید و نوآورانه‌ی استودیو یوبی‌سافت (Ubisoft) یعنی Watch dogs legion که قرار است تا در تاریخ ۱۶ اسفند (۶ مارچ) سال جاری، برای دستگاه‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شود، امروز از نسخه‌های مختلف آن رونمایی شد.

نسخه‌هایی که بازی‌بازان می‌توانند آنها را پیش خرید کنند: استاندارد، گلد، آلتیمیت و کالکتور خواهند بود که از این میان، تنها نسخه‌ی کالکتور حاوی وسایل فیزیکی مانند ماسک خواهد بود.

نسخه‌ی استاندارد:

در این نسخه، در کنار نسخه‌ی دیجیتالی بازی، شما ۳ اسکین طلایی برای ماشین، اسلحه و نقاب خواهید داشت.

نسخه‌ی گلد:

بوسیله‌ی این نسخه، شما می‌توانید ۳ روز قبل از دیگر بازی‌بازان به این بازی دسترسی داشته باشید. در کنار خود بازی، سه اسکین نسخه‌ی استاندارد و سیزن‌پس نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سیزن‌پس حاوی ۴ شخصیت و ماموریت منحصر به فرد، یک عدد ماسک درون بازی و یک عدد خودرو خواهد بود.

نسخه‌ی آلتیمیت:

در این نسخه‌ علاوه بر دسترسی به محتویات ۲ نسخه‌ی ذکر شده، می‌توانید به بسته‌ی خاص حاوی ۳ شخصیت و ۳ عدد ماسک دیگر نیز دسترسی داشته و علاوه بر آن در بازی به مدت ۴ هفته کاربر ویژه خواهید بود که به کمک آن می‌توانید تجربه‌ی بیشتری کسب کنید.

نسخه‌ی کالکتور:

در این نسخه‌ نیز، درکنار تمام محتویات نسخه‌های پیشین، به وسایل دیگری چون: ۳ عدد استیکر، یک عدد پوستر دو طرفه، استیل بوک و یک عدد نقاب به همراه یک تاجِ LED وجود خواهد داشت که برروی جعبه نیز تصویر ماسک معروف این بازی نقش خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *