- دسته‌بندی نشده

از تاریخ انتشار بازی XIII Sentinels: Aegis Rim در ژاپن رسما رونمایی شد + تریلر

از تاریخ انتشار بازی XIII Sentinels: Aegis Rim در ژاپن رسما رونمایی شد + تریلر

سرانجام شرکت اتلوس (Atlus) و استودیوی ونیل‌اویر (Vanillaware) از تاریخ انتشار بازی XIII Sentinels: Aegis Rim در ژاپن رسما رونمایی نمودند و با انتشار تریلری، تاریخ انتشار و نسخه‌ی محدود آن را به نمایش گذاشتند.

شرکت اتلوس از قبل وعده‌ی انتشار اطلاعات تازه‌ای را درباره‌ی بازی XIII Sentinels: Aegis Rim به طرفداران ارائه نموده بود و امروز این استودیو به این وعده با انتشار تریلری، جامه‌ی عمل پوشاند. بعد از مدت‌ها انتظار از تاریخ انتشار بازی XIII Sentinels: Aegis Rim، رسما رونمایی شد و قرار است این بازی در تاریخ پنجشنبه ۷ آذرماه سال جاری (۲۸ نوامبر) و به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در ژاپن عرضه گردد.

تریلر و تاریخ انتشار این بازی در جریان استریمی کوتاه به نمایش گذاشته شد و این تریلر شباهت بسیاری به تریلر دموی اولیه‌ی آن دارد. بر اساس این تریلر سیستم مبارزات بازی XIII Sentinels: Aegis Rim، قرار است مخلوطی از اکشن ریل‌تایم و نوبتی باشد. همچنین در این تریلر بخش‌های جدیدی از بازی به نمایش گذاشته شد و امروز قرار است با برپایی استریم جدیدی، جزییات تازه‌ای از آن رونمایی شود.

استریم امروز قرار است به ۲ بخش تقسیم شود:

• بخش اول: در این بخش قرار است منتقد و خبرنگار مشهور، مافیا کاجیتا (Mafia Kajita)، به همراه داستان‌نویس قصه‌های علمی‌تخیلی، کوجی وانابه (Koji Wanabe)، در آن حضور داشته باشند.

• بخش دوم: مهمترین بخش استریم امروز بوده و قرار است ۳ تن از صداپیشگان شخصیت‌های اصلی بازی در آن حضور داشته باشند که شامل: کائورو ساکورا (Kaoru Sakura)، صداپیشه‌ی دو شخصیت اصلی این بازی، تاکایوکی ایشی (Takayuji Ishii) و تومومی ایسامورا (Tomomi Isomura) می‌شود. همچنین مافیا کاجیتا و کوجی وانابه، آن‌ها را در این بخش نیز همراهی خواهند نمود.

از تصویر روی جلد این بازی نیز در این تریلر رونمایی شد و نسخه‌ی محدود آن قرار است شامل:

• یک نسخه از بازی XIII Sentinels: Aegis Rim

• فایل‌های مخفی آن که شامل ۱۳۲ صفحه در بخش آرت‌بوک (ArtBook) آن می‌شود.

• بسته‌ی نسل ثانویه‌ی مدل‌ شخصیت‌های بازی به نام واحد ۱۳ (۱۳th Unit).

• موسیقی‌های اصلی بازی XIII Sentinels: Aegis Rim و بسته‌الحاقی آواتارهای آن.

شما می‌توانید تریلر جدید و تصاویر منتشر شده از نسخه‌ی محدود و طرح روی جلد بازی XIII Sentinels: Aegis Rim را در قسمت پایین مشاهده و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

بازی XIII Sentinels: Aegis Rim قرار است در غرب نیز عرضه شود ولی هنوز از تاریخ انتشار آن رونمایی نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *