- دسته‌بندی نشده

از تاریخ انتشار بازی Luigi’s Mansion 3 رسما رونمایی شد

از تاریخ انتشار بازی Luigi’s Mansion 3 رسما رونمایی شد

نینتندو با ثبت پستی در صفحه‌ی اجتماعی خود از تاریخ انتشار بازی Luigi’s Mansion 3 رسما رونمایی نمود. این بازی قرار است در ماه اکتبر و به صورت انحصاری برروی کنسول نیتندو سوییچ عرضه گردد.

چندی پیش یک خرده فروشی تاریخ انتشار بازی Luigi’s Mansion 3 را ۴ اکتبر اعلام نمود و امروز در طی پستی در فضای مجازی و از جانب شرکت نینتندو تاریخ انتشار این بازی ۱ آبان ماه سال جاری (۳۱ اکتبر) و در درست در جریان جشن هالویین اعلام شد. نینتندو در این خصوص اظهار داشت:

زمانی که دوستان لوییجی (Luigi) یکی پس از دیگری در سفر تعطیلاتی ناپدید می‌شوند، این وظیفه‌ی قهرمان بی میل ما است تا دوستانش را از تسخیر ارواح در هتل لست ریزورت (Last Resort) نجات دهد. به گوییجی (Gooigi) ملحق شوید، ارواح را نابود سازید و خود را برای جن‌زده شدن در تاریخ ۳۱ اکتبر آماده نمایید.

در این نسخه از مجموعه‌ی Luigi’s Mansion، لوییجی، ماریو (Mario)، شاهزاده پیچ (Peach) و چند وزغ عازم سفری به سوی هتل لست ریزورت به منظور سپری کردن تعطیلات خود می‌شوند. به طور ناگهانی، همگی در تسخیر روحی و با نقشه‌ی شاه بو (King Boo) درآمده و این بار نوبت به لوییجی می‌رسد تا تمام دوستان خود را نجات دهد. این بار وی با توانایی گو (G-OO) و در کنار دیگر توانایی‌های خود، ارواح را به دیار ابدی فرا می‌خواند. همچنین بازی‌بازان در این نسخه به گوییجی نیز دسترسی دارند که می‌تواند از فلزات سخت عبور کرده و مناطق جدیدی را کشف نماید. توسعه‌دهندگان این بازی نیز قول بخش داستانی طولانی‌تر و بخش چندنفره‌ی با کیفیت‌تری را به طرفداران ارائه نموده‌اند.

شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Luigi’s Mansion 3 از این نشانی دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *