- دسته‌بندی نشده

از بازیگر شخصیت مونث نسخه‌ی جدید سری Yakuza رونمایی شد

از بازیگر شخصیت مونث نسخه‌ی جدید سری Yakuza رونمایی شد

چندی پیش اعلام شد که نسخه‌ی جدید Yakuza دارای یک شخصیت همراه مونث نیز خواهد بود. طی روزهای گذشته، آقای دایسکه سایتو (Daisuke Sato)، تهیه‌کننده‌ی سری Yakuza از انتخاب بازیگر این نقش خبر می‌دهد.

در ماه ژوئن شرکت سگا از این موضوع خبر داد که در نسخه‌ی جدید سری Yakuza علاوه بر Ichiban Kasuga به عنوان شخصیت اصلی، شاهد حضور یک شخصیت مونث نیز خواهیم بود و حتی این شرکت فهرستی از نامزدهای حاضر برای ایفای این نقش را منتشر کرد. حال به تازگی دایسکه سایتو (Daisuke Sato)، تهیه کننده‌ی سری Yakuza، رسماً از انتخاب بازیگر این نقش خبر می‌دهد.

طبق گفته‌های آقای سایتو، از میان نامزدهای حاضر، خانم Eri Kamataki به عنوان شخصیت مونث نسخه‌ی جدید Yakuza ایفای نقش خواهد کرد که تصویر وی را در قسمت پایین مشاهده می‌کنید.

جزئیات بیشتری از این موضوع در دسترس نیست. شرکت سگا رسما اعلام کرد که در تاریخ پنج‌شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ (۲۹ آگست ۲۰۱۹) اطلاعات و جزئیات جدیدی از نسخه‌ی جدید سری Yakuza را منتشر خواهد کرد. اگرچه می‌توان امیدوار بود که در ماه سپتامبر و در جریان رویداد Tokyo Games Show نیز شاهد انتشار اطلاعات و یا جزئیاتی از این بازی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *