- دسته‌بندی نشده

آماری از فروش بازی Football Manager 2019 منتشر شد

آماری از فروش بازی Football Manager 2019 منتشر شد

استودیوی اسپورتس اینتراکتیو (Sports Interactive) امروز آمار جدیدی از فروش بازی Football Manager 2019 را در اختیار علاقه‌مندان آن قرار داد. به نظر می‌رسد که فروش این بازی برای سازندگان بسیار رضایت‌بخش بوده و آن‌ها از تمامی طرفداران تشکر کرده‌اند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی در این زمینه باشید.

عناوین ورزشی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. در این بین مطمئنا بازی‌های فوتبالی بیشترین طرفدار را داشته و عده‌ی زیادی به تجربه‌ی عناوینی مانند FIFA و PES می‌پردازند. Football Manager هم از سری عناوین جذابی است که هر سال شاهد انتشار نسخه‌هایی از آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی هستیم. همان‌طور که از اسم بازی پیداست، شما باید به بهترین روش به مدیریت و مربی‌گری فوتبال پرداخته و یک تیم قدرتمند و بی رقیب را تشکیل دهید. بیش از ۲۶ لیگ و ۵۰۰ هزار بازیکن مختلف در Football Manager 2019 وجود دارند تا شما با سلیقه‌ی خود اقدام به انتخاب آن‌ها کنید. اگر از دوست‌داران بازی‌های مدیریت فوتبال هستید، این عنوان را هرگز از دست ندهید.

طبق اعلام یکی از اعضای اسپورتس اینتراکتیو در توییتر، فروش بازی Football Manager 2019 از مرز دو میلیون نسخه عبور کرده است. آن‌ها در آینده برنامه‌هایی دارند تا شمار طرفداران را افزایش دهند. این بازی هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات بازی مذکور را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *