- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | ویدئوهای گیم‌پلی بازی Astral Chain فوق العاده به نظر می‌رسند

E3 2019 | ویدئوهای گیم‌پلی بازی Astral Chain فوق العاده به نظر می‌رسند

استودیوی مشهور پلاتینوم گیمز (Platinum Games) در حال کار برروی چندین پروژه‌ی متعدد است. با این‌‌ حال اولین عنوانی که قرار است به دست طرفداران برسد، بازی اکشن نقش آفرینی Astral Chain است.

در طی برنامه‌ی اولین روز Nintendo Treehouse در E3 2019، اعضای این بخش تصمیم گرفتند تا با کمک آقای تاکاهیسا تائورا (Takahisa Taura)، کارگردان Astral Chain، جدیدترین بازی اکشن پلاتینوم گیمز را به کاربران نینتندو سوییچ نشان دهند.

اول از هر چیز باید به بخش شخصی سازی شخصیت اصلی اشاره کنیم. شما از همان اول می‌توانید بین شخصیت‌های مذکر و مونث یکی را انتخاب کرده و سپس وی را مطابق سلیقه‌ی خود شخصی سازی کنید. البته اگر از داستان بازی اطلاع داشته باشید، حتماً می‌دانید که این دو شخصیت در واقع خواهر و برادر هستند. پس از انتخاب شخصیت، شاهد یک مقدمه‌ی هیجان انگیز و اکشن هستیم که استایل‌های مختلف گیم‌پلی را به شما آموزش می‌دهد.

حال از آن‌ جایی که شما یک افسر پلیس یک گروه ویژه هستید، باید به وظیفه‌ی خود عمل کرده و به انجام برخی از فعالیت‌های کاراگاهی نظیر پیدا کردن مدارک جرم مشغول شوید.

Astral Chain عنوانی بوده که ایده‌ی اصلی آن، «کنترل همزمان دو شخصیت است». به لطف استفاده از Legion‌ها که توسط شخصیت اصلی کنترل می‌شوند، شما می‌توانید با فرمان دادن به این موجودات، دشمنان خود را محاصره کرده و یا کومبو‌های سریعی را برروی آن‌ها اجرا کنید؛ برای مثال، بازی‌بازان قادر هستند تا با استفاده از زنجیرهای متصل به Legion‌ها، دشمنان را در یک مکان قفل کرده و یا از حمله‌ی‌ آن‌ها جلوگیری کنند.

به عنوان یک افسر پلیس، شما اجازه دارید تا به طور آزادانه در اداره‌ی پلیس به گشت و گذار پرداخته و از امکانات آن بهره ببرید. همچنین بازی‌بازان می‌توانند با پرس و جو از NPC‌ها، پیدا کردن مدارک و بررسی ویدئوهای دوربین‌های امنیتی، پرونده‌های جنایی را حل کنند.

شما می‌توانید این ویدئوی ۲۶ دقیقه‌ای و همچنین چندین ویدئوی کوتاه که برروی سیستم مبارزه تمرکز دارند را در ادامه تماشا کنید:

ویدئوی اول:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

ویدئوی دوم:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

ویدئوی سوم:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

ویدئوی Nintendo Treehouse:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

دانلود با کیفیت ۷۲۰P (نرخ فریم ۶۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *