- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | نخستین به‌روزرسانی بازی Super Mario Maker 2 در آینده عرضه خواهد شد

E3 2019 | نخستین به‌روزرسانی بازی Super Mario Maker 2 در آینده عرضه خواهد شد

تنها چند روز تا انتشار بازی Super Mario Maker 2 باقی مانده است و بازی‌بازان زیادی در انتظار این عنوان هستند. شرکت نینتندو در جریان مراسم E3 2019 در خبر خوبی اعلام کرد که نخستین به‌روزرسانی این بازی پس از عرضه‌ی آن در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. این به‌روزرسانی ویژگی‌های جالبی را به بازی اعمال می‌کند که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Mario آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در طول زمان عده‌ی زیادی را سرگرم کرده است. Super Mario Maker 2 یکی از همین نسخه‌هاست که در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۸ (۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. جزئیاتی در خصوص فضای مورد نیاز این بازی را می‌توانید از طریق این نشانی ملاحظه کنید.

به نقل از سازندگان، پس از انتشار بازی ذکر شده، اولین به‌روزرسانی هم برای آن عرضه می‌شود که به وسیله‌ی آن می‌توانید به صورت آنلاین با دوستانتان بازی کنید. این در حالی است که خود بازی چنین ویژگی را ندارد. بدون شک تجربه‌ی این بازی با شخصیت‌های دوست‌داشتنی‌اش با دیگر بازی‌بازان، تجربه‌ای لذتبخش خواهد بود. هنوز تاریخ عرضه‌ی این به‌روزرسانی مشخص نیست اما به محض دریافت جزئیات بیشتر، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *