- دسته‌بندی نشده

Total War: Three Kingdoms بهترین فروش آغازین را در سال ۲۰۱۹ فروشگاه استیم داشته است

Total War: Three Kingdoms بهترین فروش آغازین را در سال ۲۰۱۹ فروشگاه استیم داشته است

هفته‌ی گذشته بود که عنوان Total War: Three Kingdoms بالاخره عرضه شد و حال موفق به ثبت بهترین فروش آغازین در سال ۲۰۱۹ میلادی و برروی فروشگاه استیم شده است.

ساخته‌ی جدید استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) باز هم موفق شده است تا یکی از بهترین عناوین سبک خود یعنی استراتژی در سال عرضه باشد. این بازی نه تنها به عنوان بهترین در سبک استراتژی شناخته شده است، بلکه در میان دیگر بازی‌های عرضه شده برروی فروشگاه استیم نیز به بیشترین فروش در روزهای آغازین دست یافته است. عنوانی که پیش‌تر در اختیار Sekiro: Shadows Die Twice، ساخته‌ی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) قرار داشت.

حدودا ۱۹۱ هزار بازی‌باز به صورت همزمان در حال تجربه‌ی Total War: Three Kingdoms در هفته‌ی گذشته بودند که عدد بسیار بالاتری نسبت به ۱۲۱ هزار بازی‌باز همزمان ثبت شده توسط عنوان Sekiro: Shadows Die Twice است. از نظر فروش نیز این بازی توانسته است از دیگر عناوین پیشی گرفته و در صدر جدول فروش استیم قرار گیرد.

پس از استقبال بسیار خوبی که از بازی جدید استودیوی کریتیو اسمبلی شده است، مطمئنا شاهد عرضه‌ی بسته‌های الحاقی و موارد اضافی بسیاری در آینده برای آن خواهیم بود. از همین حالا نیز این استودیو خبر از انتشار محتوای داستانی بیشتری داده است که مطمئن دوست‌داران این عنوان را هیجان‌زده می‌کند.

عنوان Total War: Three Kingdoms در حال حاصر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید نقد و بررسی آن را از اینجا مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *