- دسته‌بندی نشده

Path of Exile | اطلاعات جدیدی از بسته‌ی الحاقی Legion منتشر شد

Path of Exile | اطلاعات جدیدی از بسته‌ی الحاقی Legion منتشر شد

استودیوی گرایندینگ گیر گیمز (Grinding Gear Games) بسته‌ی الحاقی جدید بازی Path of Exile یعنی Legion را در تاریخ ۱۶ خرداد ماه (۷ ژوئن سال جاری میلادی) در دسترس کاربران قرار می‌دهد. این بسته‌ی الحاقی به شما اجازه می‌دهد ارتش سربازان گم شده در زمان را پیدا کرده و آن‌ها را برای دریافت پاداش، از بین ببرید. مبارزه با این سربازها در نقاط Monolith قرار گرفته در منطقه‌ی Wraeclast صورت می‌گیرد.

زمانی که بازی‌بازان وارد Monolithها می‌شوند، سربازان حاضر در آن‌ها سر جای خود یخ می‌زنند. ضربه زدن به این سربازها و آزاد کردن آن‌ها پیش از پایان یافتن زمان تعیین شده، باعث آغاز مبارزه می‌شود. انتخاب درست سربازهایی که آزاد می‌کنید، از اهیمت بسیار بالایی برخوردار است چرا که شکست دادن دشمنان قوی‌تر احتمال دریافت پاداش بهتر را افزایش می‌دهد. آقای کریس ویلسون (Chris Wilson)، کارگردان طراحی بازی Path of Exile، در پاسخ به سوال‌های برخی از کاربران، اطلاعات جدیدی از نحوه‌ی عملکرد این مکانیک جدید را در اختیار هواداران قرار داده است.

برای مثال، آیا امکان آزاد کردن تمامی سربازان یخ زده پیش از پایان یافتن زمان تعیین شده، وجود دارد؟ آقای ویلسون در پاسخ به این سوال بیان کردند:

اگر یک بازی‌باز که آیتم‌های قدرتمندی در اختیار دارد با هیولاهایی که به اندازه‌ی کافی نزدیک به هم قرار گرفته‌اند، روبه‌رو شود، این کار امکان‌پذیر است. با این حال، من فکر نمی‌کنم که حداقل در روزهای اول انتشار این به‌روزرسان، چنین چیزی ممکن باشد. باید این نکته را به خاطر داشته باشید که برای آزاد کردن این هیولاها، باید میزان زیادی آسیب (Damage) به آن‌ها وارد کنید. به همین دلیل، وارد کردن این میزان آسیب به این تعداد از اهداف آن هم در یک زمان بسیار کوتاه، کمی غیرممکن به نظر می‌رسد.

آقای ویلسون تایید کردند که مکانیک‌های گذشته‌ی بازی شامل انواع حملات، Totemها و غیره، همگی به دشمنان یخ زده آسیب وارد خواهند کرد و محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت. ایشان درباره‌ی قابلیت‌هایی که بعدی از کشتن یک دشمن فعال می‌شوند و نحوه‌ی عملکرد آن‌ها برروی دشمنان یخ زده بیان کردند:

اگر بخواهم به صورت کلی بگویم، ما تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا این قابلیت‌ها در زمان آزاد کردن دشمنان یخ زده، فعال شوند. البته با توجه به این که این ویژگی باید به صورت تک به تک برروی تمامی این قابلیت‌ها فعال می‌شدند، ما تصمیم گرفیتم اول به سراغ موارد محبوب‌تر برویم. البته برخی از قابلیت‌ها مانند آن‌هایی که به جسد وابسته هستند، فعال نخواهند شد (زیرا هیچ جسدی وجود نخواهد داشت). اگر ما برخی از قابلیت‌ها را از قلم انداخته باشیم، آن‌ها را بعد از انتشار این به‌روزرسان اصلاح خواهیم کرد.

بازی اکشن و نقش‌آفرینی Path of Exile هم‌اکنون به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید ویدئوی معرفی بسته‌ی الحاقی Legion را از طریق این لینک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *