- دسته‌بندی نشده

Cyberpunk 2077 در هنگام انتشار از مادها پشتیبانی نخواهد کرد

Cyberpunk 2077 در هنگام انتشار از مادها پشتیبانی نخواهد کرد

زمان زیادی به رویداد E3 2019 باقی نمانده و بازی Cyberpunk 2077 نیز یکی از بازی‌هایی است که بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظرند تا اطلاعات و جزئیات بیشتری از آن به دست آورند. حال به تازگی سازندگان بازی Cyberpunk 2077 جزئیات جدیدی را در رابطه با پشتیبانی بازی از مادها به اشتراک می‌گذارند.

مارسین موموت (Marcin Momot)، مدیر انجمن‌های استودیوی سی‌دی پراجکت (CD Project Red)، به تازگی با انتشار پستی در انجمن رسمی این استودیو، در رابطه با پشتیبانی بازی Cyberpunk 2077 از مادها به این نکته اشاره کرد که «آن‌ها به این موضوع علاقه‌مند هستند اما در حال حاضر برنامه‌ای برای آن ندارند زیرا تمام تمرکز خود را برروی اتمام مراحل ساخت بازی گذاشته‌اند» :

من می‌خواهم برروی این موضوع و پاسخی که دادم بار دیگر تاکید کنم. در حال حاضر برنامه‌ای برای پشتیبانی بازی از ماد‌ها در هنگام انتشار وجود ندارد. مشخصاً ما علاقه‌مندیم تا در آینده از مادساز‌ها پشتیبانی کنیم اما در حال حاضر، تمام تمرکز و تلاش ما این است تا ابتدا بتوانیم بازی را عرضه کنیم. امیدوارم حرف‌های من موضوع را کمی روشن‌تر کرده باشد.

این موضوع قطعاً برای بازی‌بازانی که گمان می‌کردند به محض انتشار بازی Cyberpunk 2077 می‌توانند مادهای زیادی را برای آن ساخته و یا برروی بازی نصب کنند، خبر بسیار بدی است؛ به خصوص آن دسته از بازی‌بازانی که امیدوار بودند تا با استفاده از مادها بتوانند شخصیت گرالت را به Night City اضافه کنند. البته هنوز هم شانس این وجود دارد که سازندگان پس از انتشار بازی Cyberpunk 2077، با انتشار به‌روز‌رسانی پشتیبانی از مادها را نیز به بازی اضافه کنند اما در حال حاضر آن‌ها تماماً بر‌روی ساخت بازی متمرکز هستند.

بازی Cyberpunk 2077 هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد ولی انتظار می‌رود که برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. با توجه به حضور استودیوی سی‌دی پراجکت و نمایش بازی Cyberpunk 2077 در رویداد E3 2019، این احتمال وجود دارد که سازندگان در نهایت طی این رویداد از تاریخ انتشار بازی رونمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *