- دسته‌بندی نشده

یوبی‌سافت تا پایان سال مالی جاری، ۳ بازی بزرگ معرفی نشده‌ی دیگر منتشر می‌کند

یوبی‌سافت تا پایان سال مالی جاری، ۳ بازی بزرگ معرفی نشده‌ی دیگر منتشر می‌کند

شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) روز گذشته جدیدترین گزارش مالی خود را منتشر کرد. با توجه به گزارش منتشر شده، به نظر می‌رسد این شرکت در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. فروش بسیار خوب بازی‌ها و محصولات این شرکت در کنار بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال برروی پلتفرم‌ها و عناوین مختلف، سال مالی بسیار خوبی را برای این شرکت رقم زده است. علاوه بر این، گزارش مالی این شرکت نشان می‌دهد که آن‌ها همچنان ۳ محصول بزرگ معرفی نشده‌ی دیگر در اختیار دارند که در سال مالی جدید منتشر می‌شوند.

این شرکت اخیر از جدیدترین نسخه‌ی سری تیراندازی Tom Clancy’s Ghost Recon رونمایی کرد. با این حال، همان‌طور که در نمودار زیر مشاهده می‌کنید، این بازی تنها عنوان بزرگی نیست که شرکت یوبی‌سافت در سال مالی جاری منتشر خواهد کرد. در این نمودار، در کنار نام بازی Ghost Recon Breakpoint، به ۳ بازی معرفی نشده‌ی دیگر نیز اشاره شده است که تا پایان ماه مارس سال آینده‌ی میلادی به بازار عرضه می‌شوند.

پیش از این اعلام شده بود که یک نسخه‌ی جدید از سری Assassins Creed در سال جاری میلادی عرضه نمی‌شود و انتشار نسخه‌ی جدید آن بعد از تعطیلات زمستانی نیز کمی دور از انتظار به نظر می‌رسد. البته جدیدترین شایعه‌های منتشر شده درباره‌ی این سری، به انتشار عنوان Assassin’s Creed Ragnarok تا پایان سال ۲۰۲۰ اشاره داشتند. برخلاف دو سری Assassin’s Creed و Splinter Cell که مرکز توجه و شایعه‌ها متعدد و مختلفی در ماه‌های اخیر بودند، هیچ خبر جدیدی از سری Far Cry از زمان انتشار جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی New Dawn منتشر نشده است.

به هر حال، باید منتظر ماند و دید شرکت یوبی‌سافت چه برنامه‌ای برای هواداران خود در نظر گرفته است. آیا این ۳ بازی جدید، هر سه دنباله‌ای از سری‌های بزرگ این شرکت هستند یا قرار است شاهد معرفی یک آی‌پی کاملا جدید از سوی این ناشر بزرگ باشیم؟ با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم E3 امسال، معرفی حداقل یکی از این عنوان جدید در جریان این مراسم دور از انتظار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *