- دسته‌بندی نشده

گزارش: دو بازی جدید از سری Far Cry در دست ساخت قرار دارد

گزارش: دو بازی جدید از سری Far Cry در دست ساخت قرار دارد

بر اساس شایعات و گزارش‌های جدید، به دنبال موفقیت گسترده بازی Far Cry 5، شرکت یوبی‌سافت نه تنها یک بازی جدید، بلکه در حال ساخت دو عنوان جدید از این سری محبوب است که Far Cry 6 یکی از آن‌هاست. این گزارش توسط ۴Chan منتشر شده که پیش از این، شایعات زیادی در خصوص بازی‌های ویدئویی منتشر کرده است. بر اساس گفته‌های او، نسخه جدید این مجموعه از شماره‌گذاری متفاوتی بهره می‌برد و در اصل، Far Cry 5.5 است که یک بازی چندنفره محور است. متاسفانه جزئیات بیشتری از ماهیت این دو پروژه در دست نیست. اما با توجه به این نکته که بازی Far Cry 5 توانسته عنوان پرفروش‌ترین بازی این نسل یوبی‌سافت (Ubisoft) را از آن خود کند، طبیعی‌ست که این شرکت فرانسوی، به فکر عرضه نسخه‌های بیشتری از این سری باشد. البته نسبت به نسخه فرعی این سری که برروی بخش چندنفره تمرکز دارد، کمی شگفتی وجود دارد. بخش چندنفره در سری عناوین Far Cry طرفداران خود را دارد، اما این بخش، مهم‌ترین آن نیست.

بر اساس این گزارش، شعبه تورنتو یوبی‌سافت (Ubisoft Toronto) در حال ساخت بازی Far Cry 6 است و کلینت هاکینگ (Clint Hocking)، کارگردان بازی Far Cry 2، به عنوان کارگردان بخش خلاقیت این نسخه در آن نقش دارد. همانطور که احتمالاً می‌دانید، هاکینگ در سال ۲۰۱۵ میلادی دوباره به یوبی‌سافت پیوست. وی در سال ۲۰۱۰، از این شرکت جدا شده بود. در عین حال، گفته می‌شود که شعبه مونترال یوبی‌سافت (Ubisoft Montreal) نیز در حال ساخت نسخه فرعی دیگر این سری است.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که این اطلاعات در حال حاضر تنها یک شایعه هستند و نباید آن‌ها را قطعی بدانیم. در حقیقت، تا زمانی که شرکت یوبی‌سافت به صورت رسمی چیزی را اعلام نکند، نباید به گفته‌های ۴Chan اتکا کنیم.

نظر شما در خصوص این شایعه چیست؟ آیا فکر می‌کنید تصمیم یوبی‌سافت مبنی بر ساخت دو نسخه جدید از سری پرفروش و محبوب Far Cry، تصمیم درستی است؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران گیمفا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *