- دسته‌بندی نشده

گزارش: بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ عرضه نخواهد شد

گزارش: بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ عرضه نخواهد شد

پس از رونمایی بازی Cyberpunk 2077 طی رویداد ۲۰۱۸، بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظرند تا جزئیات جدید از این بازی و حتی تاریخ انتشار آن به دست آورند. در حالی که شایعات و گزارش‌های بسیاری از انتشار بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ خبر می‌دادند اما به نظر می‌رسد این بازی در سال ۲۰۱۹ عرضه نخواهد شد.

جیسون شرایر، سردبیر وب‌سایت Kotaku که فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته و به واسطه‌ی منابعی که در اختیار دارد، می‌توان اطلاعات منتشر شده توسط وی در ارتباط با بازی‌های ویدئویی را معتبر دانست. بر همین اساس جیسون شرایر (Jason Schreier) به تازگی و در پاسخ به برخی از کاربران توییتر در ارتباط با عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ پاسخ ناامید کننده‌ای به آن‌ها داد و به این نکته اشاره کرد که بازی Cyberpunk 2077 قطعاً در سال ۲۰۱۹ منتشر نخواهد شد.

البته با توجه به وسعت بازی Cyberpunk 2077، نقش آفرینی بودن آن و سابقه‌ای که از استودیوی سی‌دی پراچکت سراغ داریم، انتشار بازی در سال ۲۰۱۹ کمی غیر منطقی به نظر می‌رسید اما انتشار شایعات و گزارش‌های مختلف، بازی‌بازان را نسبت به انتشار بازی در سال ۲۰۱۹ امیدوار کرده بود.

با توجه به حضور استودیوی سی‌دی پراجکت و نمایش بازی Cyberpunk 2077 در رویداد E3 2019، این احتمال وجود دارد که سازندگان در نهایت طی این رویداد از تاریخ انتشار بازی رونمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *