- دسته‌بندی نشده

کوجیما: Death Stranding یک بازی مخفی کاری نیست

کوجیما: Death Stranding یک بازی مخفی کاری نیست

اگرچه بازی Death Stranding روز گذشته نمایش کاملی داشت اما همچنان اخبار جدیدی از این بزای منتشر می‌شود. شاید شما هم چندین بار تریلر بازی Death Stranding را مشاهده کرده و به این نتیجه رسیده‌اید که احتمالا این بازی به سبک مخفی کاری خواهد بود. اما بهتر است بدانید هیدئو کوجیما، کارگردان بازی Death Stranding، درست بر خلاف شما فکر می‌کند.

در قسمتی از تریلر گیم‌پلی بازی Death Stranding که روز گذشته به نمایش گذاشته شد، شاهد بودیم که شخصیت اصلی بازی یعنی Sam برای مخفی ماندن از دشمنان در میان چمنزارها مخفی می‌شود. بر همین اساس شاید به این نتیجه رسیده‌اید که Death Stranding یکی بازی به سبک مخفی کاری است. اما شاید برای شما هم حالب باشد که بدانید کوجیما نظر دیگری دارد و معتقد است که Death Stranding یک بازی مخفی کاری نیست:

Death Stranding یک بازی مخفی کاری نیست بلکه یک بازی اکشن جدید با مفهوم ارتباط ( اتصال) است که من نام آن را سیستم اتصال نظام اجتماعی (منظور متصل کردن جوامع مختلف به یکدیگر) یا به سادگی بازی ارتباط (Strand) می‌گذارم.

بله کوجیما درست می‌گوید Death Stranding یک بازی بازی ارتباط (Strand) است منتها هنوز نمی‌دانیم این واژه دقیقا به چه معناست.

این طور که مشخص است کوجیما پس از ساخت سری Metal Gear که می‌توان آن را بهترین بازی در سبک مخفی کاری برشمرد، به دنبال این است تا بار دیگر تحربه‌ای متفاوت و منحصر بفرد خلق کند. در هر صورت آنچه که از گفته‌های کوجیما بر‌می‌آید، بازی Death Stranding احتمالاً ترکیبی از سبک اکشن و مخفی کاری خواهد بود.

بازی Death Stranding در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. البته شایعات از این موضوع خبر می‌دهند که این بازی انحصاری زمانی خواهد بود و در آینده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *