- دسته‌بندی نشده

پشتیبانی از واقعیت مجازی امروز به Super Smash Bros. Ultimate اضافه می‌شود

پشتیبانی از واقعیت مجازی امروز به Super Smash Bros. Ultimate اضافه می‌شود

به‌روزرسانی نسخه‌ی ۳/۱/۰ بازی Super Smash Bros. Ultimate امروز در دسترس قرار خواهد گرفت. حال نینتندو به تازگی در مورد ویژگی‌های این به‌روزرسان توضیحاتی را ارائه داده است.

در این به‌روزرسان شاهد یک حالت «VR Mode» هستیم که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا مبارزات را از زاویه‌ی دید دیگری تماشا کنند. البته برای استفاده از این حالت به یک کیت Labo VR نیاز دارید.

همچنین حالا به لطف به‌روزرسان ۳/۱/۰ می‌توانید مبارزان آمیبوی (amiibo) خود را به Battle Arena‌ها دعوت کرده و حتی آن‌ها را به ماموریت‌های آموزشی نیز بفرستید.

حالا شما می‌توانید با مراجعه به Games & More < amiibo menu، آمیبو‌های خود را به ماموریت‌های آموزشی بفرستید. FP‌های باتجربه‌ی خود را به دنیای بیرون بفرستید تا با دیگر FP‌ها مبارزه کنند. آمیبو‌های ارسال شده تا زمان بازگشت به خانه، به تمرینات خود ادامه خواهند داد. FP‌ها حالا می‌توانند به Battle Arena‌ها نیز دعوت شوند. قدرت یک آمیبوی تعلیم دیده شده را به همه نشان دهید!

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، این به‌روزرسان امروز در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین علاوه بر موارد ذکر شده، شاهد تغییراتی در تعادل برخی از مبارزان نیز خواهیم بود.

بازی Super Smash Bros. Ultimate هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *