- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی فیزیکی بازی Killer Queen Black امسال منتشر می‌شود

نسخه‌ی فیزیکی بازی Killer Queen Black امسال منتشر می‌شود

سازندگان بازی Killer Queen Black به تازگی از انتشار نسخه‌ی فیزیکی این عنوان برای برخی کنسول‌ها خبر داده‌اند که در آینده‌ای نزدیک در دسترس قرار خواهند گرفت. در ادامه‌ می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

عناوین دوبعدی در گذشته نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده‌اند و هنوز هم عده زیادی دست به تجربه‌ی آن‌ها می‌زنند. Killer Queen Black نیز یکی از همین بازی‌هاست که در گذشته‌های دور برروی دستگاه‌های آرکید عرضه شد و مورد استقبال هم قرار گرفت. در این عنوان شما باید دو تیم از حلزون‌ها را تشکیل داده و با هم به رقابت‌های مختلف بپردازید. به دلیل علاقه‌ی بالای طرفداران، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه‌ای بازسازی شده با کیفیت، مراحل و آیتم‌های بیشتر را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دهند. جزئیات بیشتر در این خصوص را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید.

طبق اعلام سازندگان، نسخه‌های نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان این بازی به ترتیب در تابستان و پاییز میلادی امسال عرضه خواهند شد. قرار است همزمان با انتشار آن‌ها، نسخه‌ی فیزیکی هم با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این عنوان برروی پلتفرم‌های ذکر شده مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *