- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی جدید بازی Darksiders در E3 2019 معرفی خواهد شد

نسخه‌ی جدید بازی Darksiders در E3 2019 معرفی خواهد شد

هفته‌ی گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) قصد دارد نسخه‌ی جدیدی از سری Darksiders را به نام Darksiders: Genesis در رویداد E3 2019 رونمایی کند. به تازگی در وب‌سایت رسمی مراسم E3، مشخص شده است که یک ویژه برنامه در مورد Darksiders برگزار و از نسخه‌ی جدید این سری رونمایی خواهد شد. در این گزارش آمده است که نسخه‌ی جدید Darksiders این سری را به سوی یک برند کاملا جدید سوق می‌دهد. در این وب‌سایت به طور خاص اشاره‌ای به نام Darksiders: Genesis نشده است.

متن گزارش در وب‌سایت E3:

در مورد آغاز جهان Darksiders و جایی که این قرار است به آن سمت برود، یک بحث و گفتگو انجام خواهد شد. این ویژه برنامه همزمان با رویداد E3 2019 خواهد بود و یک نسخه‌ی جدید از سری Darksiders معرفی خواهد شد که این سری را به یک مسیر جدید هدایت می‌کند. این یک ویژه برنامه‌ی گفتگو محور در مورد هنر و کسب و کار ساخت و حفظ یک سری اکشن ماجراجویی با یک دنیای غنی است.

این ویژه برنامه در روز ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ (۱۳ ژوئن ۲۰۱۹) برگزار می‌شود. در رویداد E3 2019 شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک علاوه بر معرفی Darksiders جدید، به نظر می‌رسد از نسخه‌ی جدید Red Faction و بازی Destroy All Human نیز رونمایی خواهد کرد. به نظر می‌رسد این شرکت برنامه‌ی بسیار شلوغی در مراسم E3 خواهد داشت.

بازی Darksiders III در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را در اینجا مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *