- دسته‌بندی نشده

شایعه: Spyro Reignited Trilogy برای رایانه‌های شخصی رده‌بندی شد

شایعه: Spyro Reignited Trilogy برای رایانه‌های شخصی رده‌بندی شد

شرکت اکتیویژن (Activision) سال گذشته دو عنوان Spyro Reignited Trilogy و Crash Bandicoot N.Sane Trilogy را برروی پلتفرم‌های مختلف عرضه کرد و این بازی‌ها با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شدند. حال به نظر می‌رسد باید منتظر عرضه‌ی بازی Spyro Reignited Trilogy برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز باشیم.

بازی Spyro Reignited Trilogy در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. این بازی یک نسخه‌ی بازسازی شده از ۳ شماره‌ی اول آن بود که در ابتدا در سال ۱۹۹۸ به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۱ منتشر شده بود. به تازگی یک وب‌سایت تایوانی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را با نشان دادن رده‌بندی سنی تایید کرده است. در این وب‌سایت، باکس‌آرت بازی به طور کامل نمایش داده شده است و همچنین نام استودیوی آیرون گلکسی (Iron Galaxy) که سابقه‌ی کار برروی پورت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy را داشته است، به چشم می‌خورد.

با این حال، این خبر تنها در حد یک شایعه باقی ‌می‌ماند اما با توجه به انتشار بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برروی رایانه‌های شخصی انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار Spyro Reignited Trilogy برروی رایانه‌های شخصی نیز باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *