- دسته‌بندی نشده

شایعه: صفحه‌ی پیش خرید بازی Death Stranding برروی فروشگاه پلی‌‌‌استیشن ظاهر شد

شایعه: صفحه‌ی پیش خرید بازی Death Stranding برروی فروشگاه پلی‌‌‌استیشن ظاهر شد

امروز روز بزرگی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و بازی Death Stranding است. زیرا امروز شاهد رونمایی جدیدی از بازی محبوب و مورد انتظار Death Stranding خواهیم بود. هرچه که به رونمایی از بازی Death Stranding نزدیک‌تر می‌شویم، شایعه انتشار بازی Death Stranding در سال جاری رنگ جدی‌تری به خود می‌گیرد. حال به نظر می‌رسد حتی صفحه‌ی مربوط به پیش‌ خرید بازی نیز بر‌روی فروشگاه پلی‌استیشن ۴ قرار گرفته است.

برخی از کاربران توییتر با انتشار تصاویری از این موضوع خبر می‌دهند که صفحه‌ی مربوط به پیش خرید بازی Death Stranding بر‌روی فروشگاه پلی‌استیشن قرار گرفته است. البته از آن‌جایی که ما در فروشگاه پلی‌استیشن این موضوع را چک کرده و چیزی مشاهده نکردیم، بنابراین صحت تصاویر منتشر شده را تایید نمی‌کنیم اما در هر صورت می‌توانید تصاویر یاد شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

همان طور که مشاهده می‌کنید، صفحه‌ی پیش خرید بازی Death Stranding اطلاعاتی در رابطه با داستان بازی و مزایای پیش خرید آن از جمله تم پویا، آواتار و آیتم‌های طلایی درون بازی ارائه می‌دهد. بنابراین شاید صفحه‌ی مربوط به پیش خرید بازی Death Stranding اواخر امروز و پس از رونمایی بازی، رسماً در فروشگاه پلی‌استیشن قرار بگیرد؛ در این صورت آیا در نهایت از تاریخ انتشار بازی نیز رونمایی خواهد شد یا خیر. این سوالی است که برای پاسخ به آن فعلا باید منتظر بمانیم.

بازی Death Stranding توسط استودیوی کوجیما پروداکشنز در دست توسعه قرار دارد. متاسفانه هنوز هیچ زمان دقیقی برای انتشار این بازی مشخص نشده است ولی انتظار می‌رود که این بازی در سال ۲۰۱۹ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *