- دسته‌بندی نشده

شایعه: بازی Call of Duty: Modern Warfare در ماه اکتبر عرضه خواهد شد

شایعه: بازی Call of Duty: Modern Warfare در ماه اکتبر عرضه خواهد شد

امشب رسما از نسخه‌ی جدید سری Call of Duty رونمایی و تاریخ انتشار آن مشخص می‌شود اما شاید برای شما هم جالب باشد تا قبل از رونمایی رسمی از نام و یا تاریخ انتشار بازی آگاه شوید. بر همین اساس به تازگی تصویری از این عنوان فاش شده است که اطلاعات و جزئیات مهمی از آن را به اشتراک می‌گذارد.

در تصویر منتشر شده سربازی را مشاهده می‌کنیم که در مقابل لوگوی بازی ایستاده است. آن طور که از لوگوی بازی بر می‌آید نام نسخه‌ی جدید سری Call of Duty همان نام است که شایعات از آن‌ها خبر می‌دادندیعنی بازی Call of Duty: Modern Warfare. در قسمت پایین لوگو نیز نوشته‌ی کوچکی مشاهده می‌شود که به نظر به تاریخ انتشار بازی اشاره دارد. این نوشته زیاد واضح نیست ولی می‌توان حدس زد که به انتشار بازی در ماه اکتبر اشاره دارد؛ اگرچه نمی‌توان در این مورد مطمئن بود. شما می‌توانید تصویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

از آن‌جایی که معمولا سری بازی‌های Call of Duty هر ساله در ماه اکتبر و یا نوامبر عرضه می‌شوند پس می‌توان حدس زد که بازی Call of Duty: Modern Warfare نیز در ماه اکتبر منتشر شود. در هر صورت این تاریخ در حد یک حدس و گمان است و تا تایید رسمی آن باید صبر کنیم.

همان طور که می‌دانید امشب ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، اکتیویژن رسما از نسخه‌ی جدید سری Call of Duty رونمایی خواهد کرد و امیدواریم که به زودی اطلاعات و جزئیات بیشتری در رابطه با این بازی به دست آوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *