- دسته‌بندی نشده

سرویس اکس‌باکس گیم پس برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

سرویس اکس‌باکس گیم پس برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

پس از شایعات و گمانه زنی‌های متعدد، مایکروسافت بالاخره رسماً انتشار سرویس اکس‌باکس گیم‌پس را برای رایانه‌های شخصی تائید کرد. به گفته‌ی این شرکت، کاربران ویندوز ۱۰ می‌توانند در زمان عرضه‌ی این سرویس به تجربه‌ی بیش از ۱۰۰ بازی مختلف بپردازند.

البته از آن‌جایی که قرار است تا تمام عناوین فرست پارتی استودیو‌های بازی سازی اکس‌باکس در زمان عرضه برروی اکس‌باکس گیم‌ پس نیز قرار بگیرند، قطعاً این یک خبر بسیار خوبی برای کاربران رایانه‌های شخصی محسوب می‌شود. همچنین مشترکین گیم پس می‌توانند عناوین فعلی قابل دسترس برروی فروشگاه مایکروسافت را با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنند. علاوه بر این، محتویات پس از عرضه و بسته‌های الحاقی نیز با ۱۰ درصد تخفیف به این افراد ارائه خواهند شد.

مایکروسافت جزئیات مربوط به قیمت، تاریخ عرضه و عناوین قابل دسترس این سرویس را هنوز اعلام نکرده است. این‌طور که به نظر می‌رسد، این ناشر فرست پارتی قصد دارد تا در طی کنفرانس E3 2019 خود به این موارد بپردازد. همان‌طور که می‌دانید، بازی مورد انتظار Gears 5 نیز در این رویداد حضور خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری کنفرانس‌های E3 2019 به این‌جا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *