- دسته‌بندی نشده

تیزر جدیدی از بازی Death Stranding منتشر شد

تیزر جدیدی از بازی Death Stranding منتشر شد

روز گذشته کوجیما تیزر جدید و مرموزی از بازی Death Stranding منتشر و مدتی پس از آن در توییتر خود اعلام کرد که این چهارشنبه خبرهای جدیدی از بازی Death Stranding در راه است. هنوز در حال بررسی و تحلیل تیزر منتشر شده بودیم که کوجیما صبح امروز، تیزر دیگری از بازی Death Stranding منتشر کرد.

بدون شک Death Stranding را می‌توانی یک از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ به شمار آورد. این بازی سال گذشته در مراسم E3 2018 به نمایش درآمد اما نه تنها پاسخ سوالات خود را در این نمایش نیافتیم، بلکه باعث شد تا سوالات بیشتری در ذهن ما به وجود بیاید. کوجیما روز گذشته تیزر جدیدی از بازی Death Stranding در توییتر خود منتشر کرد. سپس مدت کوتاهی پس از انتشار این توییت، شاهد توییت دیگری بودیم که از انتشار اطلاعات، جزئیات و یا تریلر جدیدی از بازی Death Stranding طی این هفته خبر می‌داد.

حال صبح امروز کوجیما تیزر دیگری از بازی Death Stranding را در توییتر خود منتشر کرد. این تیزر نیز اطلاعات چندانی از بازی به ما نمی‌دهد و فقط شاهد عبارت «به ما کمک کن تا دوباره متصل شویم» هستیم که می‌تواند به المان‌های چند نفره‌ی بازی اشاره داشته باشد که کوجیما در گذشته به آن اشاره کرده بود. شما ‌می‌توانید تیزر جدید بازی Death Stranding را در قسمت پایین مشاهده کنید:

در هر صورت چهارشنبه‌ی این هفته روز بزرگی است و با توجه به اینکه شرکت سونی نیز در رویداد E3 2019 حضور نخواهد داشت، بنابراین شاید کوجیما زمان را غنیمت شمرده و در نهایت شاهد رونمایی کاملی از بازی Death Stranding و یا مشخص شدن تاریخ انتشار این بازی باشیم.

بازی Death Stranding توسط استودیوی کوجیما پروداکشنز در دست توسعه قرار دارد. متاسفانه هنوز هیچ زمان دقیقی برای انتشار این بازی مشخص نشده است ولی انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه‌ی آن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ باشیم. علیرغم شایعاتی که در ارتباط انتشار این بازی در نسل نهم به گوش می‌رسید، شرکت سونی شایعات منتشر شده را تکذیب و اعلام کرد که این بازی به همراه دو بازی انحصاری محبوب و مورد انتظار دیگر این شرکت یعنی Ghost of Tsushima و The Last of Us Part 2 قطعا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *