- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی Hardcore Mecha مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Hardcore Mecha مشخص شد

سازندگان بازی Hardcore Mecha که در گذشته به معرفی آن پرداخته بودند، اعلام کردند که این عنوان به‌زودی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. همچنین تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی مشخص شده است که در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید.

عناوین دوبعدی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفدارانی داشته و برخی از آن‌ها با وجود گذر زمان از یادها نرفته‌اند. Hardcore Mecha نیز یکی دیگر از بازی‌های دوبعدی و اکشن است که در آن شما باید با انتخاب شخصیت دلخواه و مهارت مورد نیاز، به جنگ با رقیبان رفته و مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید. با پایان یافتن هر مرحله، شما اجازه‌ی ارتقای سلاح‌ها و خرید تجهیزات بیشتر را خواهید داشت. اگر از هواداران عناوین به این سبک هستید، Hardcore Mecha را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که دو استودیوی راکت‌پانچ گیمز (RocketPunch Games) و آرک سیستم ورکس (Arc System Works) به ترتیب سازنده و ناشر این بازی هستند.

Hardcore Mecha در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۸ (۲۷ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. به نقل از سازندگان، در روزهای آینده اطلاعات و تصاویر جدیدی از این عنوان در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *