- دسته‌بندی نشده

به زودی اطلاعاتی از آینده‌ی بازی Destiny 2 منتشر خواهد شد

به زودی اطلاعاتی از آینده‌ی بازی Destiny 2 منتشر خواهد شد

استودیوی سازنده‌ی بازی Destiny 2 قصد دارد تا برنامه‌های زیادی را برای این بازی در آینده‌ای نزدیک، پیاده‌سازی کند.

به زودی فصل جدیدی برای بازی Destiny 2 آغاز می‌شود و باید انتظار محتویات زیاد و جذابی از طرف سازندگان داشته باشیم. شاید قسمت‌هایی از این بازی به قیمت عنوان اصلی به فروش رسیده و نارضایتی بازی‌بازان را به همراه خود آورده باشد، ولی نمی‌توان از کیفیت و جذابیت تک‌تک ارکان و المان‌های Destiny 2 چشم‌ پوشید. این بازی به عنوان یک عنوان تمام آنلاین، توانست به خوبی خود را در دل بازی‌بازان جا کند و به زودی استودیوی سازنده قصد دارد تا اطلاعاتی از فصل جدید این بازی و ادامه‌ی این مجموعه در اختیار بازی‌بازان قرار دهد.

ما بیشتر به آینده نگاه می‌کنیم و در آینده‌ای نزدیک به شما اطلاعاتی در رابطه با دوران جدیدی که Destiny 2 در پیش رو دارد، خواهیم داد.

فصل جدید این بازی با نام Opulence که در تاریخ سه شنبه یعنی ۱۴ خرداد سال ۹۸ شمسی مصادف با ۴ جون سال ۲۰۱۹ میلادی، آغاز می‌شود. از همین رو می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اطلاعاتی از آن را در مراسم E3 2019 مشاهده کنیم.

در حال حاضر، آینده‌ی مجموعه‌ی Destiny در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. شایعه‌هایی مبنی بر انتشار نسخه‌ی سوم در سال ۲۰۲۰ وجود دارد ولی قطعی نیستند. اکنون که شرکت اکتیویژن (Activision) دیگر کنترلی روی این سری ندارد، باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم که استودیوی بانجی (Bungie) قصد دارد تا چه تصمیمی برای آینده‌ی این مجموعه اخذ کند. بازی Destiny 2 هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *