- دسته‌بندی نشده

بازی The Avengers Project در مراسم E3 2019 نمایش خواهد داشت

بازی The Avengers Project در مراسم E3 2019 نمایش خواهد داشت

به تازگی شرکت مارول (Marvel) اعلام کرده است که آن‌ها یک رونمایی گسترده از بازی The Avengers Project در کنفرانس شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در جریان رویداد E3 2019 خواهند داشت. از اولین نمایش این بازی حدود ۲ سال می‌گذرد.

بازی The Avengers Project ابتدا در ژانویه ۲۰۱۷ معرفی گردید و از آن زمان تا به حال اطلاعاتی از بازی منتشر نشده است. ما خلاصه‌ی طرح و داستان را نمی‌دانیم و از ویژگی‌های شخصیت‌های بازی اطلاعی نداریم. به طور کلی ما چیز زیادی از بازی نمی‌دانیم. حال پس از این مدت طولانی، خبر نمایش بازی در رویداد E3 برای طرفداران بسیار هیجان‌انگیز است.

این سومین بازی AAA است که مارول اخیرا برروی آن کار می‌کند. اولین بازی Marvel’s Spider-Man، عنوان انحصاری پلی استیشن ۴ که در سال گذشته منتشر شد. دومین بازی Marvel Ultimate Alliance 3 بود که به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوئیچ عرضه شد.

بازی The Avengers Project با همکاری استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) و مارول در دست ساخت است. در حال حاضر هیچ تاریخ انتشاری برای بازی مشخص نشده است. انتظار می‌رود در هفته‌های پیش رو در کنار منتشر شدن اطلاعات بازی، تاریخ عرضه‌ی آن نیز مشخص گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *