- دسته‌بندی نشده

بازی Pokemon Masters برای گوشی‌های هوشمند منتشر خواهد شد

بازی Pokemon Masters برای گوشی‌های هوشمند منتشر خواهد شد

سازندگان سری بازی Pokemon اخیرا از انتشار نسخه‌ی جدیدی از آن تحت عنوان Pokemon Masters برروی گوشی‌های هوشمند خبر دادند. به این ترتیب علاقه‌مندان به این سری بازی در آینده‌ای نزدیک قادر به تجربه‌ی نسخه‌ای جدید خواهند بود. در ادامه می‌توانید اطلاعاتی در مورد این نسخه‌ را مشاهده کنید.

سری بازی Pokemon از گذشته تاکنون با انتشار برروی پلتفرم‌های مختلف، طرفداران زیادی پیدا کرده است. به‌زودی قرار است نسخه‌ای از آن با نام Pokemon Rumble Rush برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گیرد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. حال تیم سازنده به دنبال عرضه‌ی نسخه‌ی دیگری تحت عنوان Pokemon Masters است که برای اندروید و IOS منتشر خواهد شد. سازندگان در ساخت آن از نسخه‌های قبلی این سری بازی نیز الهام گرفته‌اند که می‌تواند تجربه‌ای جالب را برای بازی‌بازان به ارمغان آورد. در این عنوان شخصیت‌های آشنا و برخی چهره‌های جدید حضور خواهند داشت. گفتنی است که دنا (DeNA) نیز وظیفه‌ی انتشار این نسخه را برعهده دارد.

جزئیات دیگری از Pokemon Masters در دسترس نیست اما به نقل از سازندگان، ماه آینده اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *