- دسته‌بندی نشده

بازی Death Stranding برای پیش‌خرید در دسترس است

بازی Death Stranding برای پیش‌خرید در دسترس است

بازی Death Stranding هم‌اکنون برای پیش‌خرید در دسترس تمامی بازی‌بازان قرار گرفته است.

شاید بازی Death Stranding هیچ طرح روی جلد مشخصی نداشته باشد، ولی اکنون تاریخ انتشار آن را به طور مشخص می‌دانیم. واقعا هیجان‌انگیز است که تصور کنیم جدیدترین بازی کارگردان افسانه‌ای یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) در کم‌تر از پنج ماه دیگر عرضه می‌شود، ولی کاملا حقیقت دارد. این بازی برای مدت‌ زیادی بازی‌بازان را در انتظار گذاشته بود و اکنون بالاخره پس از مدت‌های زیادی مشخص شده است که در چه تاریخی می‌توانیم آن را تجربه کنیم. شما می‌توانید خبر و تریلر مربوط به تاریخ انتشار این بازی را در این نشانی مشاهده کنید.

همان‌طور که گفته شد، در کم‌تر از پنج ماه دیگر بازی عرضه می‌شود، پس طبیعی است که پیش‌خرید آن از اکنون شروع شده باشد. شما می‌توانید از سایت پلی‌استیشن، نسخه‌ی دیجیتالی این بازی را خریداری کرده یا به سایت آمازون (Amazon) مراجعه و نسخه‌ی فیزیکی را تهیه کنید. نسخه‌ی کالکتور بازی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت و شما می‌توانید مزایای آن را در این خبر مشاهده کنید.

بسیار هیجان‌انگیز است که بدانیم کوجیما برای بازی جدید خود چه تدارکاتی دیده و چه سورپرایزهایی برای بازی‌بازان مهیا شده است. بازی Death Stranding در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ مصادف با ۸ نوامبر ۲۰۱۹ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *