- دسته‌بندی نشده

بازی Call of Duty: Modern Warfare از امکان کراس‌پلی پشتیبانی می‌کند

بازی Call of Duty: Modern Warfare از امکان کراس‌پلی پشتیبانی می‌کند

استودیوهای اکتیویژن (Activision) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در میانه‌ی معرفی Call of Duty: Modern Warfare برای اولین بار امکان کراس‌پلی را برای یکی از محبوب‌ترین عناوین تیراندازی اول شخص معرفی کردند.

بیانیه‌ی رسمی منتشر شده توسط استودیوی اکتیویژن در رابطه با این عنوان به شکل زیر است.

ما سعی کردیم تا در هنگام عرضه‌ی Call of Duty: Modern Warfare تیم‌های مختلف را یکپارچه و متحد کنیم و این تیم‌ها بتوانند با یکدیگر بوسیله‌ی کراس پلی کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها بتوانند با یکدیگر بازی کنند.

هنوز ابهامات زیادی در این بیانیه وجود دارد، چراکه به طور مستقیم نمی‌گوید این به معنای هم‌زیستی کامل بین دو کنسول سونی و مایکروسافت هم هست یا نه؟ درحالیکه سونی به شدت درمقابل امکان کراس پلی برای بازی‌هایی چون Fortnite مقاومت می‌کند، دقیقا هنوز مشخص نیست توسعه دهندگان امکان دستیابی به این سرویس را دارند یا نه. براساس موارد ذکر شده در بالا احتمالا کراس پلی بین دو کنسول هم امکان‌پذیر است. به هرحال می‌توانیم بگوییم کاربران هرکدام از کنسول‌ها می‌توانند با بازیکنان رایانه‌های شخصی به میزبانی Battle.net بازی کنند.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare در روز جمعه ۳ آبان (۲۵ اکتبر) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌گردد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این امکان چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *