- دسته‌بندی نشده

بازی جدید استودیوی Frozenbyte معرفی شد + تریلر معرفی

بازی جدید استودیوی Frozenbyte معرفی شد + تریلر معرفی

استودویوی فروزن‌بایت (Frozenbyte)، توسعه دهنده‌ی محموعه Trine، که اخیرا اطلاعات جدیدی از سری چهارم این مجموعه را منتشر کرده بود، امروز بازی جدید خود را معرفی کرد. بازی Starbase که در سبک آنلاین چندنفره عظیم (MMO) است، شما را به ماجراجویی در فضای وسیع و بی‌کران کهکشان‌ها دعوت می‌کند.

این عنوان جدید به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا کشتی فضایی خود را بسازند و آن‌طور که دوست دارند به هدایت و کاپیتانی این کشتی بپردازند. توسعه دهندگان همچنین تضمین کرده‌اند که در این عنوان، شاهد فضایی بی‌نهایت بزرگ و کاملا قابل تخریب هستیم. بازی‌بازان قادر خواهند بود تا در هنگام ماجراجویی در این کهکشان‌ها با هزاران باز‌ی‌باز دیگر تعامل داشته باشند؛ همچنین جهان بازی طوری ساخته شده است که شما می‌توانید تمام موارد و مدل‌های مورد استفاده در ساخت کشتی فضایی خود را شخصی‌سازی کنید و مطمئنا پس از انتشار بازی شاهد کشتی‌های فضایی با طراحی‌های خارق‌العاده خواهیم بود.

ولی خبر بد اینجاست که تمام زحمات شما با یک حرکت ممکن است از بین برود. چرا که تمام جهان بازی از جمله کشتی شما به طور کامل تخریب پذیر هستند. البته بازی برای این مشکل راه‌حل‌هایی را آماده کرده است ولی با این حال در صورت هدایت نادرست کشتی بهتر است خود را برای صرف زمان و هزینه تعمیر آن آماده کنید. در صورتی که شما علاقه‌ای به تجربه‌ی آنلاین بازی نداشته باشید، بازی از یک حالت sandbox پشتیبانی می‌کند که در آن شما می‌توانید به تنهایی دنیای بازی را جستجو کنید و یا گروهی از دوستان خود را برای همراهی به آن دعوت کنید. استودویوی فروزن‌بایت ویدئویی برای معرفی Starbase آماده کرده است که در ادامه می‌توانید به تماشای آن بنشینید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Starbase در تاریخی نامشخص از سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی به صورت دسترسی زودهنگام عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *