- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدیدی از بازی Atelier Raiza منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی Atelier Raiza منتشر شد

استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) پس از معرفی عنوان جدید Atelier Raiza، جزئیات جدیدی را در دسترس بازی‌بازان و طرفداران این سری بازی قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در خصوص این خبر باشید.

سری بازی Atelier از گذشته‌های دور تاکنون برروی پلتفرم‌های مختلف عرضه شده و افراد زیادی را به خود جذب کرده است. جدیدترین نسخه‌ی این سری Atelier Raiza نام دارد که امروز توسط سازندگان معرفی شد. شما در این عنوان کنترل شخصیتی با نام Raizalin Staud را در اختیار خواهید گرفت و باید به همراه کاراکترهای دیگر به ماجراجویی پرداخته و تجربه‌ی یکی از جالب‌ترین بازی‌های به این سبک را به ارمغان آورید. گفتنی است که استودیوی گاست (Gust) نیز وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده خواهد داشت. برای مشاهده اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

سازندگان قبلا اعلام کردند که Atelier Raiza برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ نیز به گوش می‌رسید که کوئی تکمو آن را تایید کرد. به این ترتیب دارندگان این پلتفرم‌ها نیز پاییز میلادی امسال قادر به تجربه‌ی نسخه‌ی ذکر شده خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *