- دسته‌بندی نشده

اطلاعاتی جدید از بازی ورزشی یوبی‌سافت با نام Roller Champions فاش شد

اطلاعاتی جدید از بازی ورزشی یوبی‌سافت با نام Roller Champions فاش شد

طی روز‌های گذشته یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویری، نام بازی جدید یوبی‌سافت را فاش کرد. این بازی Roller Champions نام داشته و به نظر می‌رسد که یک بازی آنلاین چند نفره باشد. حال به تازگی یکی از کاربران انجمن Resetera، اطلاعات و جزئیات جدیدی از این بازی به همراه تیزری از آن را فاش کرده است.

اطلعاتی که توسط کاربر انجمن Resetera از بازی Roller Champions فاش شده به شرح زیر است :

  • از طریق منوی بازی می‌توانید یکی از گزینه‌های custom match ،ranked match ،quick play و tournament را انتخاب کرده و با افراد دیگر به صورت آنلاین رقابت کنید.

  • تنظیمات مربوط به صدا در بازی به شما اجازه می‌دهد تا صدای تماشاگران، موسیقی، صدای بازیکنان، افکت‌های صوتی و حتی صدای گوینده‌ی ورزشگاه را نیز تنظیم کنید.

  • تنظیمات گیم پلی بازی دارای دو حالت نشانه گیزی (Price و Flick) خواهد بود که شما اجازه می‌دهد تا حساسیت کلید‌های X و Y را تغییر دهید.

  • بازی به صورت آنلاین است و به محض اینکه وارد شوید، بازی باید به سرور متصل شود.

همچنین تیزری منتسب به بازی Roller Champions در فضای مجازی منتشر شده است که می‌توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود تیزر بازی Roller Champions

به گفته‌ی کاربر مورد نظر، این بازی از نظر گرافیکی و بصری در حد بازی‌های شرکتی به مانند یوبی‌سافت نیست و برای وی بسیار سخت بود تا بفهمد این تیزر مربوط به بازی Roller Champions است. همچنین وی شماییی از کنترل‌های بازی نیز منتشر کرده است که می‌توانید تصویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

در هر صورت در حال حاضر باید اطلاعات منتشر شده را به عنوان یک شایعه در نظر بگیریم. اگرچه رویداد E3 2019 نزدیک است و احتمالا یوبی‌سافت طی این رویداد از بازی‌های جدید خود رونمایی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *