- دسته‌بندی نشده

از نسخه‌ی کالکتور Death Stranding رونمایی شد

از نسخه‌ی کالکتور Death Stranding رونمایی شد

همانطور که اطلاع دارید اخبار آخرین ساخته‌ی استاد هیدئو کوجیما چند روزی است تکاپوی زیادی در بازی‌بازان ایجاد نموده. خبر خوب دیگر اینکه به غیر از تریلر رسمی Death Stranding اکنون تاریخ انتشار این عنوان هم داریم. ساعاتی پیش فروشگاه پلی استیشن از چندین نسخه‌ی متفاوت این بازی رونمایی کرد. بیایید تا مروری بر این نسخه ها داشته باشیم.

نسخه‌ی استاندارد

با پیش خرید نسخه‌ی استاندارد شما تصویر زمینه‌ای پویا به همراه آواتار Chibi Ludens در PSN دریافت می‌کنید. همچنین با خرید این نسخه می‌توانید اشیاء طلایی همانند عینک دودی، کلاه و غیره را هم دریافت کنید.

نسخه‌ی ویژه

نسخه‌ی ویژه‌ی این بازی شامل یک قاب فلزی، یک جفت عینک دودی Ludens Mask، موسیقی متن و پشت صحنه‌ی ساخت بازی می‌شود. اگر نسخه‌ی معمولی این عنوان را پیش خرید کنید جوایز یاد شده را دریافت خواهید کرد.

نسخه‌ی دیجیتال دلوکس

نسخه‌ی دیگر، نسخه‌ی دلوکس است. با سفارش این نسخه شما تمامی جوایز فوق را به علاوه‌‌ی آیتم‌های طلایی این بازی دریافت می‌کنید. به نظر می‌رسد طلا در این بازی نقش مهمی دارد.

نسخه‌ی کالکتور

و در نهایت نسخه‌ی کالکتور این عنوان؛ یکی از جوایز عجیب این نسخه بچه‌ی درون کپسول است. مطمئنا این تزئینی خوبی برای اتاق پذیرایی شما نیست. به غیر از این کپسول مواردی که در سه نسخه‌ی دیگر وجود دارد در این نسخه هم موجود است به علاوه‌ی BRIDGES و جا سوییچی Ludens که به عنوان جایزه در این نسخه قرار داده شده‌اند.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این رابطه چیست؟ انتخاب شما کدام نسخه است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *