- دسته‌بندی نشده

Sea of Thieves در ماه جاری ۱۰ تا ۲۰ ساعت محتوای داستانی دریافت خواهد کرد

Sea of Thieves در ماه جاری ۱۰ تا ۲۰ ساعت محتوای داستانی دریافت خواهد کرد

با انتشار سریع و به موقع به‌روزسانی‌های متعدد و محتویات جدید برای ماجراجویان، استودیوی ریر (Rare) تاکنون به شکلی فوق العاده از بازی Sea of Thieves پشتیبانی کرده است. اما توسعه دهندگان برای سالگرد این عنوان برنامه‌های زیادی دارند. علاوه بر The Arena، حالت PvP بازی که در اواخر ماه جاری در دسترس قرار می‌گیرد، شاهد محتویاتی داستانی با عنوان Tall Tales نیز خواهیم بود.

Tall Tales نامی است که ریر به محتویات داستانی جدیدی که به مرور به بازی اضافه می‌شوند، داده است. اولین ماجراجویی با نام «Shores of Gold» قرار است تا به همراه به‌روزرسانی سالگرد Sea of Thieves در دسترس قرار بگیرد. طبق اطلاعات منتشر شده، Shores of Gold با ارائه‌ی یک داستان جدید، صحنه‌های سینمایی جدید و ماموریت‌های متعدد و جدید شما را برای ۱۰ تا ۲۰ ساعت سرگرم خواهد کرد.

در طی ۹ بخش Shores of Gold، بازی‌بازان به مکان جدیدی سفر خواهند کرد که به گفته‌ی توسعه دهندگان، بزرگترین جزیره‌ی بازی است. علاوه بر موارد ذکر شده، شما در این ماجراجویی جدید با دشمنان جدید، معما‌ها، باس‌ها و… مواجه خواهید شد.

به‌روزرسانی سالگرد بازی در تاریخ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۳۰ آوریل ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد. ویدئوی زیر به طور خلاصه به محتویات این به‌روزرسانی مهم پرداخته است. اگر از طرفداران ساخته‌ی ریر هستید، پیشنهاد می‌کنیم این ویدئو را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Sea of Thieves هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مجهز به ویندوز ۱۰ در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *